شناسه خبر: 7142

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=7142

امام جمعه اهل سنت تالش :
ارزش و جایگاه سپاه در منطقه و جهان ثابت شده است
حجت الاسلام حسین خانی ‌پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان رضوانشهر که با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان، جمعی از مسئولان این شهرستان و علمای شیعه و سنی برگزار شد ، با اشاره به موقعیت و جایگاه سپاه بین ملت های منطقه و جهان تاکید کرد: ارزش و جایگاه سپاه در منطقه و جهان ثابت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان؛ حجت الاسلام حسین خانی ‌پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان رضوانشهر که با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان، جمعی از مسئولان این شهرستان و علمای شیعه و سنی برگزار شد ، با اشاره به موقعیت و جایگاه سپاه بین ملت های منطقه و جهان تاکید کرد: ارزش و جایگاه سپاه در منطقه و جهان ثابت شده است.

وی با بیان اینکه دلیر مردان سپاه پاسداران هر کجا که ظلم و ستم وجود داشته باشد با قدرت ورود می کنند و مدافع حق مظلومان هستند، اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی و مقابله با داعش در منطقه این نیروهای سپاه بودند با جان خود را  در را حفظ جان و مال و ناموس مردم مسلمان فدا کردند و در مقابل دشمن ایستادگی نمودند.

حجت الاسلام حسین خانی ‌پور با اشاره به اقدام آمریکا که نام سپاه پاسداران را در لیست گروه های تروریستی قرار داد، این اقدام را نابخردانه دانست و خاطر نشان کرد: اینگونه اقدامات نه تنها این نهاد انقلابی را از ملت ها دور نمی کند بلکه محبوبیت آن را نزد ملت ایران و سایر ملت های مسلمان در منطقه بیشتر خواهد کرد.

در ادامه سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در این مراسم با اشاره به تلاش های دشمنان انقلاب اسلامی در راستای  ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران اظهار داشت: امروز شاهد هستیم که آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه و به ویژه در فلسطین مردم را به فجیع ترین شکل ممکن می کشند اما کسی در دنیا جرات محکوم کردن آن ها را ندارد.

در این مراسم سرهنگ سید جلیل قاسمی به عنوان فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر معارفه  و از خدمات چند ساله سرهنگ سید اکبر قاسمی تقدیر به عمل آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست