مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان
ارسال ۴ تن برنج و مرغ از کردستان برای سیل‌زدگان شمال کشور
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: 4 تن برنج و مرغ، 50 هزار قرص نان، 250 تخته پتو و ...از کردستان برای کمک به سیل‌زدگان شمال کشور ارسال شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، محمدباقر محمدی گفت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد وقوع سیل در برخی نقاط کشور بوده‌ایم که خسارت‌های جانی و مالی زیادی را هم به دنبال داشته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان تصریح کرد: همزمان با وقوع این مشکل کمپین حمایت از سیل‌زدگان در استان‌های مختلف از جمله کردستان  تشکیل و چادرهای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در تمام شهرستان‌های استان برپا شده است.

محمدی با بیان اینکه شماره حساب ۹۹۹۹۹ هم به نام جمعیت هلال احمر کشور برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم افتتاح شده است، خاطرنشان کرد: اپلیکیشن *۷۸۰*۱۱۲#  از دیگر روش‌های تعریف شده برای کمک‌ به سیل‌زدگان استان‌های مختلف کشور است.

وی از ارسال  نخستین کاروان کمک‌های مردم کردستان برای سیل‌زدگان استان کردستان طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: این کاروان شامل مواد غذایی، پوشاک و لباس بوده است.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان، در قالب این کاروان که به وسیله چهار دستگاه تریلی در مجموع ۲ تن برنج، ۲ تن مرغ و ۴ هزار و ۴۰۰ باکس آب برای سیل‌زدگان ارسال شده است.

محمدی همچنین از ارسال ۵۰ هزار قرص نان و ۷ هزار بطری انواع نوشیدنی‌های مختلف برای سیل‌زدگان خبر داد و گفت: ۲۵۰ تخته پتو نیز با توجه به اعلام نیازهایی که از قبل صورت گرفته بود برای سیل‌زدگان ارسال شده است.

وی اضافه کرد: جمع‌آوری کمک برای سیل‌زدگان در استان کردستان همچنان ادامه دارد و کمک‌ها به صورت کاملا مدیریت شده در بازه زمانی مشخص به دست سیلزدگان می‌رسد.

وی در پایان از مردم کردستان به عنوان مردمان خیر و نوعدوست نام برد و اذعان داشت: مردم این استان در زمان وقوع زلزله در استان کرمانشاه نیز به صورت کاملا خودجوش کمک‌های زیادی به مردم زلزله‌زده کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست