امام جمعه مسجدجامع روستای توکل بخش:
از مسافرتهای غیرضروری بپرهیزیم و ازدحام ایجاد نکنیم
مولوی رئیسی: ما در ماهی از ماههای با برکت خداوند قرار داریم و ماه میهمانی خداوند را در پیش داریم، قدر این ایام با برکت را بدانیم و در برابر معصیت ها و گرفتاریهای صبرکنیم و از گناهان توبه و استغفار نماییم. وی بیان داشت: به نماز که یکی ازعبادتهای خاص پروردگار است، روی بیاوریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ سخنان مولوی نورمحمد رئیسی، امام جمعه مسجدجامع روستای توکل بخش ساربوگ قصرقند در خطبه های نماز جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ سخنانش را با آیه(أَطیعُوا اللَّهَ وَ أَطیعُوا الرَّسُولَ وَ أُولِی الْأَمْرِ مِنْکُمْ»  آغازکرد و گفت: پروردگارا! ماه رجب و شعبان را برای ما برکت بفرما و ما را به رمضان و برکات آن برسان.

وی در ادامه ابراز داشت: دوستان! ما در ماهی از ماههای با برکت خداوند قرار داریم و ماه میهمانی خداوند را در پیش داریم، قدر این ایام با برکت را بدانیم و در برابر معصیت ها و گرفتاریهای صبرکنیم و از گناهان توبه و استغفار نماییم. وی بیان داشت: به نماز که یکی ازعبادتهای خاص پروردگار است، روی بیاوریم.

در پایان مولوی نورمحمد رئیسی بر رعایت توصیه های بهداشتی سفارش کرد و گفت: از مسافرتهای غیرضروری بپرهیزیم و ازدحام ایجاد نکنیم.

فهرست