امام جمعه اهل سنت مسجد بابا حسن لوندویل آستارا :
از نظر ترامپ نه تنها سپاه ، بلکه همه ملت ایران تروریسم هستند
اگر بنا باشد که سپاه پاسداران تروریسم نامیده شود ، همه ملت ایران نیز تروریسم هستند زیرا سپاه یک نهاد انقلابی و مردمی است که از تمامیت ارضی کشور و جان و مال همه مسلمانان دفاع می کند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان؛ حجت الاسلام علیرضا بنی پولاد در خطبه های نماز جمعه در مسجد بابا حسن بخش لوندویل شهرستان آستارا با بیان اینکه اقدامات اخیر آمریکا در منطقه شرم آور است ، گفت : اگر بنا باشد که سپاه پاسداران تروریسم نامیده شود ، همه ملت ایران نیز تروریسم هستند زیرا سپاه یک نهاد انقلابی و مردمی است که از تمامیت ارضی کشور و جان و مال همه مسلمانان دفاع می کند .

وی با اشاره به اعلام حاکمیت رژیم غاصب صهیونیستی بر قسمتی از خاک سوریه در بلندی های جولان از سوی آمریکا ، اظهار داشت : رئیس جمهور آمریکا در کمال بی خردی از کیسه خلیفه می بخشد و بعد از تجاوز های سرزمین های اشغالی در فلسطین و قدس شریف ، اکنون قصد تجاوز به خاک سوریه را دارد و می خواهد جولان را به اسرائیل هدیه کند که خلاف قوانین بین المللی است و به شدت محکوم است .

امام جمعه اهل سنت مسجد بابا حسن لوندویل آستارا در ادامه سخنان خود اقدام آمریکا را مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی محکوم کرد و گفت : از نظر ترامپ نه تنها نهاد انقلابی سپاه ، بلکه همه ملت ایران تروریسم هستند ، زیرا همواره در مقابل زیاده خواهی های آمریکا ایستاده اند و هرگز تسلیم نشده اند .

وی با اشاره به برخی از جنایات آمریکا ، گفت : آمریکا با رفتار خود نشان داده که بزرگترین تروریسم در جهان است زیرا آنان هیروشیما در ژاپن را با بمپ اتم نابود کردند و هواپیمای مسفابری ایرانی سرنگون نمودند و اقدامات تروریستی دیگری که در سایر نقاط جهان مرتکب شدند .

حجت الاسلام علیرضا بنی پولاد افزود : کشوری که مرتکب این همه جنایت در جهان شده است و امروز حامی اصلی تروریست در منطقه خاورمیانه است ، هرگز صلاحیت ندارد که نام نهادی انقلابی را که از تمامیت ارضی کشورش دفاع می کند و حامی مظلومان در جهان است و در مقابله با داعش نقش اساسی را ایفا کرده است ، در لیست تروریست قرار دهد و محکوم است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست