امام جمعه اهل سنت کرمانشاه
از کسانی که شک و شبهه در افکار مردم ایجاد می کنند فاصله بگیریم/ در این شرایط سخت کشور اختلاف افکنی و قومی گرایی و ظلم به اسلام است
ماموستا ملا محمد محمدی: از کسانی که شک و شبهه در افکار مردم ایجاد می کنند فاصله بگیریم و مراقب باشیم وحدت جامعه اسلامی را دچار خدشه نکنیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به آیات و احادیث نبوی در ارجمندی ماه مبارک رمضان به نمازگزاران توصیه کرد خود را برای مهمانی خداوند مشتاقانه مهیا نمایند.

وی به تشریح فلسفه روزه پرداخت و به اجر و پاداش فراوان از سوی خداوند اشاره کرد.

ماموستا محمدی از برخی که به بهانه های خودساخته از روزه گرفتن سرباز می زنند انتقاد کرد و آنان را به بهره مندی از برکات عظیم رمضان و روزه دعوت کرد و گفت : ایمان خود را تقویت کنیم و شرم داشته باشیم از اینکه امر موکد پروردگار را اجرایی نکنیم.

خطیب جمعه با تبریک فراوان ماه مبارک رمضان در روزهای آغازین هفته تأکید کرد از کسانی که شک و شبهه در افکار مردم ایجاد می کنند فاصله بگیریم و مراقب باشیم وحدت جامعه اسلامی را دچار خدشه نکنیم .

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه روزهای گرانقدر معلم و کارگر را روزهای مبارکی دانست که از دو قشر موثر در جامعه که هیچ ادعایی ندارند اما سرشار از اخلاص و تعهدند قدردانی می‌شود و گفت کاش چه مردم و چه مسئولان بیشتر قدر این دو قشر را می‌دانستند و مشکلات معیشتی و معنوی آنان را به فوریت حل می‌کردند ، چون کار آنان مجاهدت است  و جایگاه واقعیشان باید شناخته شود.

ماموستا محمدی با اشاره به سفر ریاست محترم جمهوری و افتتاح طرح های بزرگ برای رونق اقتصادی و آبادانی استان گفت : از آقای رئیس جمهور درخواست می‌کنیم با قاطعیت و تلاش شرایط دسترسی این ملت نجیب به امکانات ضروری زندگی را پیگیری و فراهم کند. چون این مردم همیشه در شرایط مختلف با قاطعیت و تلاش حامی دولتها در دسترسی به توفیق و پیشرفت بوده اند.

وی در پایان با تاکید بر حفظ وحدت از سوی همگان گفت : در این شرایط سخت کشور اختلاف افکنی و قومی گرایی و ظلم به اسلام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست