شناسه خبر: 1639

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=1639

امام جمعه اهل سنت کیش:
اسائه ادب به سپاه اسائه ادب به ملت ایران است
امام جمعه اهل سنت کیش گفت: اسائه ادب به سپاه اسائه ادب به ملت ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری مهر، جزیره کیش همواره در کمک‌های انساندوستانه و حمایت از هموطنان به ویژه در هنگام بروز حوادث پیشقدم بوده است در این راستا و با توجه به مشکلات به وجود آمده برای هموطنان به واسطه سیل اخیر به پیشنهاد فرمانده سپاه کیش و با موافقت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش هزینه‌های تجلیل از پاسداران به مناسبت ولادت با سعادت اباعبدالله الحسین (ع) برای کمک به هموطنان در مناطق سیل زده اختصاص یافت.

بنابراین گزارش، به مناسبت گرامی داشت میلاد با سعادت امام حسین (ع) و به همین مناسبت روز پاسدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، نماینده دفتر امام جمعه کیش، امام جمعه اهل سنت کیش، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان روز گذشته با حضور در مرکز فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش این روز را به پاسداران حریم نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک و تهنیت گفتند.

 

معرفی سپاه به عنوان تروریسم نشان از هراس استکبار دارد

 

در این دیدار ابتدا سرگرد ابراهیم خادمی زاده فرمانده سپاه کیش با تقدیر از حضور مسئولان جزیره در یک انسجام و همدلی مثال زدنی در راستای گرامی داشت روز پاسدار در ناحیه مقاومت سپاه کیش با بیان اینکه همه مردم از جایگاه سپاه در کشور حمایت می‌کنند افزود: اگر ما از نگاه دشمن به عنوان تروریسم معرفی شده‌ایم دلیل بر هراسی است که آنان از سپاه و دیگر نیروهای مسلح در دل دارند به همین دلیل ما به این نگاه دشمن افتخار می‌کنیم.

وی با بیان اینکه امروز سپاه و دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در منطقه دارای اقتدار هستند و این مسئله موجب شده تا سپاه خار چشم دشمنان باشد تاکید کرد: هر جا که با حضور سپاه منافع و مطامع آمریکا و دیگر دست نشانده‌های وی و رژیم صهیونیستی به خطر افتاده است دیوانگی آمریکا و اظهار نظرهای احمقانه آنان را در پی داشته است.

سرگرد خادمی زاده با اشاره به فرمایش امام راحل (ره) اظهار کرد: امام راحل (ره) فرموده بودند که اگر دشمن از ما تمجید کرد باید بدانیم که راه را اشتباه رفته‌ایم و امروز ما با این سخن آمریکا به درستی دریافتیم که مسیر حرکت را درست انتخاب کرده‌ایم و به عنوان خادم ملت هر زمان و در هر مکان که نیاز باشد برای حراست از انقلاب و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران آماده‌ایم.

 

خدمات سپاه به نظام و مردم همواره در ذهن‌ها ماندگار است

 

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تبریک اعیاد شعبانیه افزود: این اعیاد فرصت مناسب و مغتنمی است تا از تلاش‌های سپاه و دیگر نیروهای نظامی و انتظامی قدر دانی شود.

وی تاکید کرد: مطمئن هستیم که خدمات گسترده سپاه در ۴ دهه انقلاب اسلامی به نظام و مردم در ذهن‌ها ماندگار است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ادامه داد: فراز و فرودهای بسیاری را طی کرده‌ایم و تجربیاتی از جنگ داشتیم که اگر سپاه و بسیج در این عرصه شکل نمی‌گرفت در شرایطی که دشمن به سلاح‌های روز و حمایت‌های مالی ابرقدرت‌ها مجهز بود سرنوشت به نفع ما و عکس خواسته آنها رأی نمی‌داد.

وی افزود: تاریخ نشان داد که با وجود امام حسین (ع) که فخر جهان بشریت است و با اراده محکم و اتحاد مردم تنها لازمه پیروزی تجهیزات نیست و تاسی به ائمه و اتحاد و انسجام است که موجب پیروزی و مانگاری تاریخی آن می‌شود.

مظفری با اشاره به تصمیمات اخیر آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست تروریسم نیز با بیان اینکه براساس اسناد و مدارکی که از کشورهای استکباری منتشر شده است تشکیل گروه‌های تروریستی در منطقه توسط آمریکا و صهیونیسم ودیگر دست نشانده‌های آنها صورت گرفته و حمایت شده است اظهار کرد: آنها خود طراح تروریسم بوده‌اند و به لطف خدا در همه برنامه‌ها شکست مشهودی نصیبشان شد و با محوریت سپاه و بسیج تفکر بسیجی در منطقه شکل گرفت و به نابودی تروریسم داعش انجامید.

وی با تاکید بر اهمیت توجه به جنبه‌های مختلف رونق در کشور به ویژه رونق اقتصادی افزود: امروز پس از ورود به دهه پنجم انقلاب که سربلند از فراز و فرودهای گذشته بیرون آمده‌ایم وظیفه سنگین‌تری در راستای ایجاد رونق در زندگی و معیشت مردم داریم تا از مشکلات پیش رو نیز سربلند خارج شویم.

وی همچنین با بیان اینکه هر ساله در راستای تقدیر از پرسنل سپاه مراسمی برگزار می‌شد افزود: با پیشنهاد دوستان هزینه این مراسم به اضافه مبالغی بیشتر صرف کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل خواهد شد.

 

اسائه ادب به سپاه اسائه ادب به ملت ایران است

 

شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش نیز در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار تاکید کرد: سپاه از بطن مردم است و مردم سپاه را تشکیل داده‌اند و هر گونه اسائه ادب به سپاه اسائه ادب به ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: وقتی سپاه تروریسم خوانده می‌شود یعنی ملت ایران تروریسم خوانده شده‌اند و ما این حرکت را با تمام توان محکوم می‌کنیم.

 

امام جمعه اهل سنت کیش افزود: دشمن از ما راضی نخواهد شد مگر زمانی که تابع سیاست‌های آنها باشیم این خوی استثمارگری است که آنها در همه تاریخ داشته‌اند.

دیدار از پایگاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، یگان حفاظت هواپیمایی سپاه کیش، سایت رادار شهید رودکی نیروی دریایی سپاه کیش و فرماندهی ویژه انتظامی کیش توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، فرماندهان نظامی و انتظامی و ائمه جمعه و جمعی ازمعاونت ها و مدیران سازمان و دیگر نهادهای مستقر در جزیره کیش به مناسبت روز پاسدار صورت گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست