شناسه خبر: 7458

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=7458

امام جمعه موقت سقز
اسامی مفسدان واقعی اقتصادی بازار منتشر شود
امام جمعه موقت سقز گفت: انتشار اسامی مفسدان واقعی اقتصادی بازار و مسئولانی که در انجام وظایف خود کم‌کار می‌کنند امری ضروری است.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا انور آدمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع شهر سقز ضمن تبریک عید سعید فطر، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان را با تمام برکات و معنویاتی که داشت پشت سر گذاشتیم و امیدواریم عبادت همه مسلمانان مورد قبول درگاه باری تعالی قرار گرفته باشد.

امام جمعه موقت سقز با تاکید براینکه انسان باید همواره در راستای دستورات دین اسلام حرکت کند، اذعان داشت: دنیا مزرعه‌ای برای جمع کردن محصول برای قیامت است مسلمانان باید از این ظرفیتی که در اختیار دارند برای جمع‌آوری توشه برای قیامت استفاده کنند.

ماموستا آدمی با بیان اینکه مسلمانان باید همواره خداوند را ناظر بر اعمال خود بداند و تلاش کنند جزء صالحین باشند، گفت: پایان ماه رمضان نباید پایان عبادت‌ها باشد مردم باید همچون ماه رمضان و با همان شدت به عبادات و دینداری خود ادامه دهند.

وی کنار گذاشتن اختلافات و تلاش در راستای خدمت به مردم را به اعضای شورای این شهر گوشزد کرد و گفت: شوراهای شهر به جای اختلاف باید تمام وقت و توان خود را به انجام کارهای عمرانی اختصاص و به موضوع ماندن و نماندن شهردار پایان دهند!

امام جمعه موقت سقز خاطرنشان کرد: مهم‌ترین وظیفه اعضای شورای شهر خدمت به مردم است و باید در این مسیر در حد توان گام بردارند و شهر را از وضعیت رکود عمرانی نجات دهند.

ماموستا آدمی در ادامه خطبه‌های نماز به موضوع اقتصاد مردم و وضعیت نابسامان قیمت کالاها و اجناس مورد نیاز مردم گریزی زد و گفت: دستگاه قضا باید به موضوع فساد اقتصادی ورود و با متخلفان که موجب گرانی اجناس مورد نیاز مردم می شوند، برخورد قانونی و قاطع داشته باشند.

وی اظهار کرد: انتشار اسامی مفسدان واقعی اقتصادی بازار و مسئولانی که در انجام وظایف خود کم‌کار می‌کنند امری ضروری است.

امام جمعه موقت سقز به موضوع امانتداری از نگاه دین مبین اسلام پرداخت و با بیان اینکه انسان امانتدار نزد خداوند اجر و پاداش بزرگی دارد، گفت:  مسئولیت‌هایی که با افراد داده می‌شود، امانت است صاحبین این مسئولیت‌ها باید با خدمت صادقانه به مردم این امانت‌ها را حفظ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست