فرماندار سنندج
استفاده از روش‌های نوین برای گسترش امر به معروف در جامعه ضروری است
فرماندار سنندج گفت: باید از روش‌های نوین برای گسترش امر به معروف در جامعه استفاده و به گونه‌ای تاثیرگذار در راستای تحقق این امر خداپسندانه گام برداشت.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، محمدابراهیم زارعی در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: حفظ صنایع تولیدی و حمایت از تولیدات داخلی در شرایط کنونی که آمریکا تمام توان خود را برای فشار به کشور ایران بکار گرفته است از اهم واجبات است.
فرماندار سنندج خاطرنشان کرد: وحدت رویه برای رفع مشکلات کنونی نیاز ضروری است و جناح‌های مختلف سیاسی و فکری باید با همدل و هماهنگ با همکاری و مشارکت مردم برای عبور از شرایط کنونی گام بردارند.
زارعی تلاش در راستای رفع ضعف‌های موجود را ضروری دانست و گفت: همه باید در کنار هم در راستای تحقق رونق تولید و برطرف کردن مشکلات اقتصادی گام‌های اساسی برداریم.
وی عنوان کرد: روسای ادارات باید شاخص‌ترین افراد را از لحاظ اخلاقی و رفتاری برای مسئولیت این بخش انتخاب کنند.
زارعی اضافه کرد: باید از روش‌های نوین برای گسترش امر به معروف در جامعه استفاده و به گونه‌ای تاثیرگذار در راستای تحقق این امر خداپسندانه گام برداشت.
فرماندار سنندج اضافه کرد: انتخابات مجلس را در اسفند ماه امسال در پیش داریم، مدیران ادارات نباید اجازه دهند از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی استفاده شود.
به گفته زارعی، تکریم ارباب و رجوع در ادارات، نظارت بر قیمت کالاها توسط سازمان های مرتبط و جلوگیری از استخدام‌های غیرقانونی از مباحث مهمی است که باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.
وی در ادامه افزود: با توجه به نام‌گذاری امسال به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری همه باید در راستای رونق تولید و سرپا نگهداشتن بنگاه‌های تولیدی بکار بگیریم.
وی با بیان اینکه روسای ادارات در اجرا و ترویج امر به معروف و نهی از منکر باید جزو شاخص‌ترین افراد جامعه باشند، عنوان کرد: شوراها یکی از ارکان مهم مدیریتی در شهرهاست، اما متاسفانه برخی از مدیران ادارات برای جایگاه شوراها ارزش قائل نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست