امام جمعه پیشکمر کلاله:
استفاده از ظرفیت جوانان خلاق و توانمند می‌تواند در راستای تحقق شعار سال موثر واقع شود
امام جمعه پیشکمر کلاله گفت: استفاده از ظرفیت جوانان خلاق و توانمند می‌تواند در راستای تحقق شعار سال موثر و مورد توجه واقع شود.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمد امین آدینه با اشاره به شعار امسال با عنوان «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: امیدواریم با همت مضاعف مردم و مسئولان و استفاده از امکانات و ظرفیت‌ها بتوانیم شعار امسال را به خوبی محقق کرده و فرصت های بی‌بدیلی را در مسیر توسعه پیش‌روی کشور قرار دهیم.
وی با بیان اینکه برای تحقق شعار امسال باید میزان تولید افزایش یابد، تصریح کرد: در واقع جهش تولید صرفا به معنای این نیست که حجم تولیدات بالا برود و اهتمامی به کیفی سازی نداشته باشیم، بلکه هدف آن افزایش تولیدات با کیفیت بهتر و کمیت بهتر است.
امام جمعه پیشکمر کلاله با تاکید بر اینکه مصرف تولیدات داخلی از سوی مردم و بهبود کیفیت و قیمت مناسب محصولات تولیدی می‌تواند شعار سال ۹۹ را عملیاتی کند، تصریح کرد: علاوه بر همه مزیت های اقتصادی که رونق تولید را در پی دارد، جهش تولید باعث خواهد شد که کالاها و اقلام مصرفی و مورد نیاز کشور تامین شود.
آخوند محمد امین آدینه با بیان اینکه آثار جهش تولید باید در زندگی مردم ظهور و بروز داشته باشد، تصریح کرد: بی تردید با توسعه عرصه تولید و تقویت زمینه های اقتصادی موفقیت های درخشانی را کسب خواهیم کرد.
وی در پایان با بیان این مطلب که وظیفه هر ایرانی کمک به تحقق شعار سال است، تصریح کرد: ما باید همه در کنار هم برای رسیدن به این مهم تلاش کنیم.

فهرست