امام جمعه ثلاث باباجانی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مطرح کرد؛
استفاده از واکسن آمریکایی و انگلیسی معقولانه نیست/ ایران اسلامی مرکز علم و دانش است
یکی از تحریم‌های ظالمانه علیه نظام، تحریم دارویی از سوی استکبار جهانی است و این مهم نشان می دهد که این کشور دلسوز ایران اسلامی نمی باشد و در این زمینه باید با احتیاط بیشتر و توجه به منویات رهبر معظم انقلاب عمل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، ماموستا احمد شیخی امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص پیشرفت دانشمندان ایرانی در راستای تولید واکسن کرونای ایرانی ابراز داشت:  بیماری کرونا یک بیماری جهانی بوده که تمامی امورات مردم دنیا را تحت الشعاع قرار داده است.

امام جمعه ثلاث باباجانی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب با توجه به پشتوانه علمی و انقلابی ملت ایران به خصوص جوانان می فرماید؛ ما می توانیم در زمینه های مختلف به خصوص تولید واکسن کرونای ایرانی به موفقیت هایی دست یابیم.

وی با اشاره به واکسن کرونای انگلیسی و آمریکایی ابراز داشت: آمریکا و انگلیس دوست و دلسوز مردم ایران نیستند و استفاده از واکسن این دو کشور عجولانه و غیرمعقولانه می باشد چرا که در طول انقلاب ثابت شده که بدخواه نظام هستند بنابراین باید اعتماد سازی صورت گیرد.

ماموستا شیخی گفت: یکی از تحریمهای ظالمانه علیه نظام، تحریم دارویی از سوی استکبار جهانی است و این مهم نشان می دهد که این کشور دلسوز ایران اسلامی نمی باشد و در این زمینه باید با احتیاط بیشتر و توجه به منویات رهبر معظم انقلاب عمل کرد.

این مسئول تأکید کرد: خوشبختانه ایران همواره مرکز علم و دانشمندان و محققان بوده و هست و امیدواریم با تلاش و حرکتی جهادی بتوان واکسن کرونا را تولید کرده و برگ زرینی دیگر به افتخارات ایران اسلامی اضافه گردد.

امام جمعه ثلاث باباجانی در پایان با اشاره به لزوم تداوم مراقبتهای بهداشتی بیان داشت: استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعملهای ابلاغی از سوی کادر درمان و پزشکان جهت ریشه کن شدن ویروس کرونا همچنان باید در دستور کار قرار گیرد.

 

فهرست