امام جمعه اهل سنت بخش پره سر:
استکبار جهانی برای ضربه زدن به اسلام، وحدت شیعه و سنی را هدف قرار داده است
حجت الاسلام سيد منصور شرفي گفت: استکبار جهانی برای ضربه زدن به اسلام، وحدت شیعه و سنی را هدف قرار داده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان: حجت الاسلام سید منصور شرفی امام جمعه اهل سنت بخش پره‌ سر از شهرستان رضوانشهردر دیدار با سرهنگ سید جعفر جوانمردی فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر گفت: استکبار جهانی برای ضربه زدن به اسلام، وحدت شیعه و سنی را هدف قرار داده است.

وی در  این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی کارکنان انتظامی شهرستان رضوانشهر در برقراری نظم و امنیت اظهار داشت: مردم رفتار پلیس را نشانه ‌‌ای از رفتار نظام و انقلاب می‌دانند، از این رو نحوه برخورد پلیس با مردم بسیار با اهمیت است.

امام جمعه اهل سنت بخش پره سر با تأکید بر اینکه استکبارجهانی برای ضربه زدن به اسلام بحث قومیت ها و وحدت بین شیعه و سنی را هدف قرار داده است، بیان داشت: هر چه دشمنان سعی ‌کنند که بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند و این وحدت و امنیت را در ایران اسلامی بر هم بزنند، موفق نخواهند شد.

حجت الاسلام شرفی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) که در جمهوری اسلامی شیعه و سنی با هم برابر هستند، افزود: مردم فهیم و شریف تالش، رضوانشهر و آستارا به درازای تاریخ با هم برادروار زندگی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه تامین نظم و انضباط در جامعه کار حساس و خطیری است که نیرو های مخلص در نیروی انتظامی به خوبی از آن بر می آیند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی امین و خدمتگزار واقعی مردم است.

در ادامه این دیدار سرهنگ سید جعفر جوانمردی  با قدردانی از زحمات ارزنده امام جمعه اهل سنت بخش پره‌سر در سطح منطقه، اظهار داشت: افزایش تعامل و لزوم همکاری علما و ریش سفیدان با پلیس در تامین نظم و امنیت و خدمت‌رسانی به شهروندان می‌تواند بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی را برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست