امام جمعه موقت بوکان:
استکبار و در راس آنها آمریکا همیشه برای به زانو درآوردن کشورهای مختلف به دنبال فشار و تجاوز است
امام جمعه موقت بوکان گفت: استکبار و در راس آنها آمریکا همیشه برای به زانو درآوردن کشورهای مختلف به دنبال فشار و تجاوز است و از هر ترفندی می خواهد ایران اسلامی را نیز به مذاکره بکشد که بد عهدی این کشور اثبات شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، ماموستا هاشم آبادی، امام جمعه موقت بوکان در گفتگو با روابط عمومی دفتر استانی اظهار داشت: استکبار و در راس آنها آمریکا همیشه برای به زانو درآوردن کشورهای مختلف به دنبال فشار و تجاوز است و از هر ترفندی می خواهد ایران اسلامی را نیز به مذاکره بکشد که بد عهدی این کشور اثبات شده است.

وی افزود: مقاومت و ایستادگی از جمله تقویت توان موشکی جزو تاکیدات قران کریم برای دفاع توسط کشورهای اسلامی است و این سقوط پهباد آمریکایی جواب دندان شکن به تجاوزات آمریکایی بود که جرات تجاوز به هیچ کشوری را نخواهد داد.

ماموستا هاشم آبادی خاطرنشان کرد: تهدید به جنگ و روی میز بودن گزینه های نظامی و تحریم همیشه بوده و خواهد بود و یهود و نصاری همیشه به دنبال تضعیف مسلمانان و حذف نظام اسلامی است که با مشاهده قدرت و اراده مردم نخواهند توانست هیچ کاری بکنند و با مقاومت پیروزی از آن جمهوری اسلامی است.

امام جمعه موقت بوکان خاطرنشان کرد: تبعیت علما و مردم از رهبری راهروی اقتدار جامعه اسلامی است و صراحت و برخورد شجاعانه با سران کشورهای اسلامی نشان دهنده شخصیت بالا و اقتدار ایشان در مواجهه با مستکبرین است.

وی با تبریک هفته قوه قضاییه تصریح کرد: شهادت دکتر بهشتی با ترورهای ناجوانمردانه نمونه کاملی از خیانت استکبار و تجاوز سازمان منافقین بود و مردم با مشاهده این اقدامات غیرانسانی کاملا هوشمندانه در برابر تهدیدات و چنین اقدامات پستی خواهند ایستاد.

وی اذعان داشت: قوه قضاییه باید با اجرای عدالت در جامعه و در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی تلاش کند در کشور نیز درتحقق عدالت کارهای خوبی انجام شده و باید با استقلال و قاطع در برابر مفسدین اقتصادی ایستادگی کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست