امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:
اسلام ستیزان با بهره گیری از ارتباطات و دنیای مجازی بدنبال گمراهی مسلمین هستند
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: کلام خدا و پیامبر (ص) مقدس و هدایت گرند و مومنین به قرآن و سنن پیامبر (ص) اهمیت داده و عمل به آن را تکلیف خود دانسته و غافل نشوند، زیرا که آیات الهی راهبردی و برای تمامی شئونات زندگی انسانها است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالکریم جاور در نماز جمعه تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۸ در مصلی اهل سنت گنبد کاووس اظهار کرد: اهل ایمان در نام گذاری فرزندان خود سعی کنند از اسماء الحسنی، تبرکات و اسماء پیامبر (ص) انتخاب کنند و در سایر موضوعات اخلاقی، اجتماعی ، اقتصادی و… چارچوب های معین اسلامی را رعایت کنند.
وی با تاکید براینکه، دشمنان اسلام در تلاش اند حجاب اسلامی را کمرنگ کنند، گفت: در آیات قرآن و احادیث متعدد از پیامبر (ص) بر رعایت و حفظ حجاب اسلامی برای زنان و حتی مردان تاکید شده است و زن و مرد مومن باید لباسی را انتخاب کنند که برازنده شخصیت اسلامی شان باشد.
آخوند عبدالکریم جاور با اشاره به اینکه، اکنون اسلام ستیزان با بهره گیری از ارتباطات و دنیای مجازی راه های گمراهی را بین ما ترویج می کنند، تصریح نمود: اسلام ستیزان جدیدترین مدل های لباس را به ما معرفی می کنند و بعضی ها برای پوشیدن آن از همدیگر سبقت می گیرند و حاضرند چند صد هزار تومان نیز هزینه کنند تا اولین کسی باشند که آن مدل را به تن کرده باشد.
وی اضافه کرد: بیایید خودمان ارزش لباس های زنانه و مردانه سنتی ترکمن را بدانیم، این نوع پوشش را بین مردم ترویج کنیم، زیرا نیازی به تقلید از خارجی ها نداریم.
آخوند جاور تصریح کرد: دین اسلام در همه مسائل، حوزه ها و جوانب به روز است و ارکان، عناصر و اصول زندگی سعادتمند را بطور شفاف برای ما مومنین بیان داشته است.
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: شیرین ترین چیزها را به عسل تشبیه می کنند، حال اگر طبیعی ترین عسل دنیا به سم آلوده شود چه پیش خواهد آمد، اگر همه ی چیزهای دنیا مثل عسل شیرین باشند ولی به حرام آلوده شوند آن چیزها برای انسان و انسانیت سم است.
آخوند عبدالکریم جاور در پایان گفت: از آیات الهی، سنت پیامبر و اعتقادات خودمان غافل نشویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست