مدرس مدرسه علوم دینی ضیائیه شهر فراغی:
اشتغال و مسائل اقتصادی مردم جزء دغدغه های اصلی نظام و رهبر معظم انقلاب است
مدرس مدرسه علوم دینی ضیائیه شهر فراغی گفت: معیشت، اشتغال و مسائل اقتصادی مردم اولویت و جزء دغدغه های اصلی نظام و رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالجلیل فرهمند با اشاره به شعار سال ۹۹ با عنوان «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: شعارهای انتخاب شده توسط رهبر معظم انقلاب در این چند سال اخیر نشان می دهد که معیشت، اشتغال و مسائل اقتصادی مردم اولویت و جزء دغدغه های اصلی نظام و رهبر معظم انقلاب است.
وی با بیان اینکه، شعارهای چندین سال متوالی نشان دهنده دغدغه رهبر معظم انقلاب است، افزود: اگر به دنبال این هستیم که در عرصه‌های اقتصادی رشد کنیم، باید نگاهمان به جوانان و اقتصاد داخلی باشد.
روحانی اهل سنت شرق گلستان اضافه کرد: در روزها و هفته‌های پایانی سال تمام کشور تحت تاثیر ویروس کرونا به عنوان میهمان ناخوانده قرار گرفت که خسارت‌هایی در حوزه اقتصاد، آموزش، بهداشت و درمان و از همه مهمتر جان مردم وارد کرد که امیدواریم با همکاری و مشارکت مردم و در خانه ماندن هر چه زودتر زنجیره انتقال این ویروس قطع شود.
آخوند عبدالجلیل فرهمند با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب در بیانات ابتدای سال جدید که در این سختی‌ها زیبایی‌هایی هم خلق شد، افزود: جوانان در تشکل ها،  هیات ها و مساجد از پیشگامان خلق این زیبایی‌ها بودند و در تمام حوادث سال از سیل تا زلزله و کرونا در کنار مردم بوده و برای حل مشکلات تلاش می‌کنند.

فهرست