امام جمعه اهل سنت لمر اسالم :
اصرار و پافشاری شهید بهشتی بر دفاع از خط امام بود
حجت‌ال الاسلام خداداد طالبی امام جمعه اهل سنت مسجد بلال حبشی روستای لمر سفلی از توابع بخش اسالم شهرستان تالش در گفت و گو با رابط خبری گیلان ، اظهار داشت: شهادت شهید مظلوم آیت الله بهشتی یکی از عوامل تضمین کننده راه آینده حرکت عظیم اسلامی در کشور بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان، حجت‌ال الاسلام خداداد طالبی امام جمعه اهل سنت مسجد بلال حبشی روستای لمر سفلی از توابع بخش اسالم شهرستان تالش در گفت و گو با رابط خبری گیلان ضمن گرامی داشت هفتم تیر ماه سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و روز قوه قضائیه، این روز را به همه کارکنان دستگاه قضا تبریک گفت و با اشاره به خدمات دکتر بهشتی به انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: شهادت شهید مظلوم آیت الله بهشتی یکی از عوامل تضمین کننده راه آینده حرکت عظیم اسلامی در کشور بود.

وی با بیان اینکه خط مشی که دکتر بهشتی دنبال می کردند بر مبنای قوانین اسلامی بود و امروز همان خط مش در دستور کار قوه قضاییه قرار گرفته است، اضافه کرد: ایشان توانست در مدت کوتاهی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی فرصت خدمت به اسلام و ملت ایران را یافته بود، بزرگترین خدمات را به انقلاب اسلامی ارایه دهد و آثار ارزشمندی از خود بر جای گذاشت.

این عالم اهل سنت حادثه هفتم تیر را یکی از عوامل مهم در پایداری انقلاب اسلامی دانست و با تاکید بر اینکه اصرار و پافشاری شهید بهشتی بر دفاع از خط امام در برابر خط نفاق بود به همین دلیل مورد هجوم تهمت های منافقان و دشمنان اسلام قرار می گرفت، خاطر نشان کرد: امروز نه تنها دستگاه قضا بلکه همه مسئولین باید راه ایشان را ادامه دهند تا خون هایی که در این راه ریخته شده پایمال نشود.

حجت الاسلام طالبی در ادامه با بیان اینکه خط امام امروز مورد تاکید مقام معظم رهبری است، گفت: در دیدار نخست وزیر ژاپن با مقام معظم رهبری همه شاهد بودند که ایشان چگونه این خط را ادامه دادند و با سخنان مدبرانه و مقتدرانه دشمن را از خواسته های نا بجای خود نا امید کرد.

وی با اشاره به جمله تاریخی امام خمینی (ره) که فرمودند؛ آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، افزود: رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن آمریکا را لایق مذاکره ندانستند و همان خط امام راحل(ره) را در پیش گرفتند که این موجب نا امیدی دشمن شده است.

امام جمعه اهل سنت لمر اسالم در پایان این گفت و گو با اشاره به سرنگون کردن پهباد آمریکایی توسط نیروهای مخلص سپاه، اظهار داشت: این اقدام تحسین بر انگیز اقتدار نظامی ایران را به جهانیان ثابت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست