شناسه خبر: 3605

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=3605

امام جمعه حسین‌آباد
اصل وهابیت بر کشتن انسان‌های بیگناه است
امام جمعه حسین‌آباد گفت: آل سعود بدون هیچ محاکمه‌ای بیرحمانه این افراد را اعدام می‌کند سندی بر این واقعیت است که اساس وهابیت بر کشتن انسان‌های بیگناه است

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا عبدالسلام محمدی با محکوم کردن حرکت ال سعود در اعدام ۳۷ انسان بی‌گناه اظهار کرد: این نوع اعدام‌ها و گردن‌زدن‌ها و پخش آن در فضای رسانه‌ای محکوم و مذموم است.

وی خاطرنشان کرد: حکام اسلامی باید جوابگوی ریختن خون این جوانان باشند چراکه این جوانان گناهی جز مطالبه قانونی مطالبات خود و آزادی‌های سیاسی و مذهبی نداشته‌اند.

امام جمعه حسین‌آباد اظهار داشت: بعضی از حکام و دولتمردان کشورهای اسلامی با این نوع حرکات و کشتارها نابخردانه حکومت خود را به ضعف و تباهی می‌کشانند.

ماموستا محمدی خاطرنشان کرد: دولت وهابی آل‌سعود به بهانه‌های واهی این انسان‌های بی‌گناه را که جز حق آزادی بیان و زندگی مسالمت‌آمیز مطالبه دیگری نداشته‌اند به صورت دسته جمعی اعدام می‌کند و این رویه به چیز عادی در بین آنها تبیل شده است.

وی تصریح کرد: آل سعود بدون هیچ محاکمه‌ای بیرحمانه این افراد را اعدام می‌کند سندی بر این واقعیت است که اساس وهابیت بر کشتن انسان‌های بیگناه است.

امام جمعه حسین‌آباد افزود:  ۳۷ نفر به قتل می‌رسند اما با وجود بزرگی این جنایت سر و صدای چندانی علیه بانی آن در مجامع بین‌الملل صورت نمی‌گیرد که جای تاسف و نگرانی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست