شناسه خبر: 2997

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2997

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور:
اعدام علمای اسلام از سوی آل سعود جنایتی نابخشودنی است
عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور گفت: اعدام دسته‌ جمعی علمای اسلام از سوی آل سعود جنایتی بزرگ و نابخشودنی است که باید تحت پیگرد قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری ایرنا، شیخ خلیل افرا روز جمعه در گفت وگو با ایرنا گفت: کشتار بی رحمانه مسلمانان این کشور ناشی از خوی ددمنشانه رژیم آل سعود است و بیانگر این حقیقت است که برای مقامات این کشور زندگی انسان‌ها و شیعه و سنی فرقی ندارد.

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور بیان کرد: تمام مسلمانان خشم و انزجار خود را نسبت به جنایت جدید عربستان سعودی اعلام کردند.

افرا اضافه کرد: این اقدام آل سعود در حق شهروندان بیگناه قبایل شیعه قطیف و الاحساء خلاف قرآن و سنت اسلام و انسانیت است و بی تردید رژیم صهیونیستی و آمریکا شریک اصلی آنها در این جنایت هستند.

عضو کمیته برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کنگان تاکید کرد: آل سعود مدعی است که این افراد با جریان‌های تروریستی ارتباط داشتند این در حالی است که این رژیم خود تروریست و حامی تروریست ها در دنیاست.

افرا از مدعیان دفاع از حقوق بشر و جامعه بین‌المللی خواست تا با بررسی و رسیدگی به این جنایت ددمنشانه مانع تداوم خوی وحشی گری رژیم آل سعود شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست