امام جمعه اهل سنت وارده سرای اسالم :
اعدام ۳۷ نفر انسان بی گناه در یک روز توسط حکومت مستبد سعودی یک فاجعه انسانی است
حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم ، با اشاره به اقدام جنایتکارانه حکومت ظالم و مستبد عربستان سعودی که 37 نفر انسان بی گناه را در این کشور سر برید ، این جنایت را محکوم کرد و آن را یک فاجعه انسانی خواند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم ، با اشاره به اقدام جنایتکارانه حکومت ظالم و مستبد عربستان سعودی که ۳۷ نفر انسان بی گناه را در این کشور سر برید ، این جنایت را محکوم کرد و آن را یک فاجعه انسانی خواند .

وی با بیان اینکه اعدام و سر بریدن گروهی انسان ها توسط یک حکومت به جرم اختلافات اعتقادی و مذهبی ، ضد حقوق بشر و بر خلاف قوانین بین المللی است و به شدت محکوم است ، تصریح کرد : کشتن ۳۷ نفر از شهروندان مسلمان عربستانی نشانه عدم مشروعیت حکومت و دولت سعودی در این کشور دارد و باید اینگونه اقدامات توسط جامعه جهانی متوقف شود .

امام جمعه اهل سنت مسجد امام شافعی روستای وارده سرا با بیان اینکه آمریکا و غرب حامی عربستان سعودی در جنایات اخیر این کشور بوده است ، اظهار داشت : آمریکا و سایر کشور های غربی و عربی منطقه با حمایت از رژیم ظالم سعودی این فرصت را به حاکمان این کشور می دهد تا به جنایات خونین خود ادامه دهند .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن ماه رمضان ، رمضان را ماه خدا خواند و تاکید کرد ، باید خودمان را برای بهره بردن و استفاده کامل از معنویات ماه رحمت الهی آماده کنیم .

حجت الاسلام پورمحمدی در پایان خطبه های خود بر توجه به فقرا و نیازمندان در ماه رمضان تاکید کرد و با اشاره به آیات و روایات در مورد فضیلت ماه مبارک رمضان ، گفت : ثواب اعمال خیر در ماه خدا زیادتر خواهد بود و دروازه های رحمت الهی  بر روی بندگان باز خواهد شد .

وی ادامه داد : خود را از کار خیر در این ماه محروم نکنیم و با بهرمندی کامل در این ایام به رحمت و مغفرت الهی امید داشته باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست