به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان صورت پذیرفت؛
اعزام ۱۲۰ نفر از دانش آموزان ممتاز علمی و قرآنی به مشهد مقدس
بیست و هفتمین اردوی دانش آموزی ویژه دانش آموزان ممتاز علمی و قرآنی شهرستان های ایرانشهر، زاهدان و سراوان در زاهدان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ بیست و هفتمین اردوی دانش آموزی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری اهل سنت سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار گردید.

در این اردو تعداد ۱۲۰ نفر از دانش آموزان ممتاز علمی و قرآنی شهرستان های ایرانشهر، زاهدان و  سراوان به مشهد مقدس اعزام شدند.

دانش آموزان در این اردو به مدت شش روز در مشهد مقدس در جوار حرم رضوی علیه السلام  مستقر خواهند شد.

از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این اردو بازدید از  پارک مینیاتوری، بازدید از پارک علمی تفریحی پروفسور بازیما، بازار، نمایشگاه حکایت آفتاب واقع در یکی از صحن های حرم مطهر رضوی و همچنین برگزاری جنگ های شادی مسابقات فرهنگی و ورزشی در محل اردوگاه می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محامی نماینده محترم  ولی فقیه استان سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از روند برگزاری اردو در جمع دانش آموزان شرکت نمود و خطاب به دانش آموزان ابراز داشت: خوشبختم که  در جمع دانش آموزان ممتاز علمی، فرهنگی و قرآنی حضور یافتم.

وی افزود: این توفیقی است که نصیب شما دانش آموزان شده است و امیدوارم که از این فرصت به دست آمده در طول اردو نهایت استفاده را ببرید و از خداوند بزرگ هم متشکر باشید که نعمتهای خود را به ما ارزانی فرمودند .

حجت الاسلام والمسلمین محامی ادامه داد : در طول زندگی شما چندین فرصت نصیب شما می شود که فرصت اول فرصت جوانی و نوجوانی است؛ شما دانش آموزان هم اکنون فرصت و حوصله دارید که علم  بیاموزید که ممکن است چند سال بعد قدرت حافظه تان ضعیف شود به همین منظور اکنون که انرژی دارید باید از این فرصت استفاده کنید و به نحو احسن درس بخوانید.

نماینده ولی فقیه خاطر نشان کرد: قرآن را بخوانید و حفظ کنید و مفاهیم  آن را درک کنید و به آن عمل کنید.

وی عنوان داشت: فرصت بعدی فرصت محیط آموزشی مناسبی می باشد که هم اکنون شما در آن درس می خوانید؛ مدرسه خوب دارید , معلم خوب دارید که  برای شما زحمت می کشند به راستی که این هم یک فرصت هست که ممکن است در آینده برای شما به دست نیاید.

حجت الاسلام والمسلمین محامی بیان داشت: فرصت بعدی نیز همین فرصت شرکت در اردو می باشد؛ تا چشم به هم بزنید فرصت اردو نیز تمام می شود پس باید از این فرصت نیز استفاده کرد زیرا این سفر برای شما۰ یک سفر زیارتی و معنوی می باشد و همانطور که مربیان شما گفتند با انجام برنامه های اردو یک سفر علمی نیز در پیش رو خواهید داشت پس باید شما دانش آموزان از این فرصت استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست