امام جمعه اهل سنت تايباد:
اعمال رژیم آل سعود هم راستا با سیاست های آمریکا و استکبار جهانی است
مولوي غلام نبي توكلي گفت: آل سعود دست نشانده آمريكا و استكبار است و تمامي اعمالي كه انجام مي دهد مطابق با دستورات و سياست هاي آمريكا،‌ اسرائيل و كشورهاي استعماري جهان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی غلام نبی توکلی، امام جمعه اهل سنت تایباد در گفتگو با خبرنگار این روابط عمومی،‌ ضمن محکومیت اقدام ددمنشانه رژیم آل سعود در اعدام جمعی از فعالان حقوقی و مدنی سنی و شیعه عربستان به اتهامات واهی اظهار داشت: این اقدام آل سعود ناشی از فتنه گری و دسیسه های استکبار جهانی است که می خواهند مسلمانان جهان را به جان هم بیاندازند.

وی افزود: آمریکا با استفاده از حکومت های دست نشانده خود در منطقه مسلمانان را به اسارت خود در آورده است و هر عملی جنایتکارانه ای را که می خواهد انجام می دهد.

وی ادامه داد: آل سعود نیز دست نشانده آمریکا و اسرائیل و دولت های استعماری است و سیاست های آنها را ادامه می دهد و می خواهد صحنه خاورمیانه به سود استکبار به ویژه اسرائیل غاصب تغییر دهد.

مولوی توکلی در پایان با بیان اینکه خون بیگناهان هیچگاه دامان قاتلین آنها را رها نخواهد کرد، اظهار داشت: امیدواریم آل سعود هر چه سریعتر به سزای اعمال خود برسد و در این راستا کشورهای مسلمان می بایست اقدام اساسی انجام دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست