امام جمعه اهل سنت سیراف؛
افکار و اندیشه‌های امام میراث ماندگار جهان اسلام است
شیخ حسین افروز: خط امام و افکار و اندیشه‌های امام عظیم الشأن به‌عنوان میراثی ماندگار برای ملت شهیدپرور ایران اسلامی و جهان اسلام باقی خواهد ماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ حسین افروز امام‌جمعه اهل سنت سیراف در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد را تسلیت گفت و اظهار کرد: امام خمینی (ره) فقط و فقط برای رضای خدا و احیای دین رسول‌الله (ره) قیام کرد و ملت ایران باصلابت و ایمان محکم پشت سر امام حرکت کردند تا دست نظام سرمایه‌داری به سرکردگی آمریکای جنایتکار را نه‌تنها از ایران اسلامی بلکه از تمام کشورها و امت‌های مسلمان کوتاه کند.
وی افزود: امام راحل با تأسی از آموزه‌های قیام و سنت نبی مکرم اسلام (ص) و قیام امام حسین (ع) بپا خواست و هدف اصلی ایشان ایجاد وحدت و اتحاد و برادری مسلمانان و قطع سلطه و نفوذ استکبار و سلطه گران در جهان اسلام بود.
وی در ادامه گفتگو نهضت مقدس استقلال‌طلبی و عدالت‌خواهی در جهان را رو به گسترش دانست و افزود: امروز بحمدلله شاهد آن هستیم که فتنه‌ها و دسیسه‌های رژیم فاسد و ظالم آمریکا و متحدان منطقه‌ای و جهانی آنان با شکست مواجه شده و از مواضع خود در در حال عقب‌نشینی هستند.
عضو شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر امام راحل را یک حقیقت همیشه زنده بیان کرد و گفت: حضرت امام بزرگ‌مردی است که خورشید وار ظهور کرد و در غروبش همه را به سوگ نشاند. فراق ایشان همچون زخمی است که هرگز التیام نخواهد یافت.
شیخ افروز اذعان کرد: خط امام و افکار و اندیشه‌های امام عظیم الشأن به‌عنوان میراثی ماندگار برای ملت شهیدپرور ایران اسلامی و جهان اسلام باقی خواهد ماند.
وی در پایان سخنان سالروز رحلت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه را به ملت شریف ایران و جهان اسلام تسلیت گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست