ریيس دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان‌غربی
اقتدار حاضر ایران نسبت به دوران منحوس پهلوی پیشرفت چشمگیری داشته است
ریيس دفتر نمایندگی ولی فقیه درامور اهل سنت آذربایجان‌غربی اظهار کرد: ایران در تمام حوزه ها پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی رشد کرده و اقتدار حال حاضر ایران نسبت به دوران رژیم ستمشاهی غیر قابل مقایسه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، حجت الاسلام عسگر فعال آذر، رییس دفتر امور اهل سنت آذربایجان‌غربی در همایش روحانیون مهاباد با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب گفت: ایران در تمام حوزه ها پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی رشد کرده و اقتدار حال حاضر ایران نسبت به دوران رژیم ستمشاهی غیر قابل مقایسه است.

وی ادامه داد: ایران از یک کشور وابسته و مستعمره ایادی غرب در دوران پهلوی به یک کشور مقتدر و مستقل تبدیل شده که لرزه به اندام مستکبران می اندازد.

رییس دفتر امور اهل سنت آذربایجان‌غربی ادامه داد: استقلال، آزادی و جمهوریت اسلامی از اهم اهداف انقلاب مردم بوده و  منظور از استقلال در فرهنگ، سیاست، اقتصاد و سایر حوزه ها بوده است.

وی افزود: برای شناخت جمهوری اسلامی ایران باید نظام های گذشته را مطالعه کنیم و خواهیم دید که ما پس از پیروزی انقلاب اسلامی وابستگی خود را از تمام مستکبران جهانی از بین برده ایم.

حجت‌الاسلام فعال آذر با اشاره به برخی مشکلات ائمه جمعه، اظهار کرد: اغلب مشکلات ائمه جمعه نقض پرونده آنها بوده و علما و ائمه جمعه باید پرونده های خود را تکمیل کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمام طلبه ها باید در اسرع وقت در راستای حضور در دوره های آموزشی و همچنین با حضور در آزمون جامع کشوری و گذراندن دوره های تکمیلی، در تعیین و تکلیف پرونده‌های آموزشی خود اقدام کنند.

رییس دفتر امور اهل سنت آذربایجان‌غربی عنوان کرد: در زمان رژیم منحوس پهلوی تمام زندگی شاه و خانواده‌اش زیر نظر مستقیم آمریکا بود و آن‌ها بدون  اجازه آمریکا حق نداشتند کوچک ترین اقدامی در کشور انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد:پس از پیروزی انقلاب اسلامی دست پلید تمام مستکبران جهانی از ایران برچیده شد که همین امر در طول ۴۰ سال گذشته موجب عصبانیت ایادی غرب به سرکردگی آمریکا شده است.

حجت‌الاسلام فعال آذر اظهار کرد: ما در طول چهل سال گذشته به طور متوسط سالیانه یک انتخابات داشته‌ایم که حضور پرشور مردم در صندوق‌های رای، نشان می‌دهد حکومت استبدادی پهلوی به حکومت مردمی تبدیل شده و ملت انقلابی پشتیبان انقلاب خود هستند.

وی یادآور شد: امروزه مردم ایران با اختیار خود و توسط صندوق های رای مسوولان خود را انتخاب می‌کنند در حالی که پیش از انقلاب جهانیان برای سرنوشت ملت ایران تصمیم میگرفتند.

رییس دفتر امور اهل سنت آذربایجان‌غربی گفت: در زمان پهلوی سربازان آمریکایی در کشور جولان میدادند و به‌خاطر وحشیگری‌های خود نیز از رژیم منحوس پهلوی حقوق دریافت می‌کردند.

وی با اشاره به الگو گیری بسیاری از کشورها از انقلاب اسلامی ایران، تاکید کرد: تمام کشورهای عربی در ۶ روز در برابر ارتش اسرائیل شکست خوردند در حالی که حزب الله لبنان با الگوگیری از روحیه آزادی خواهی انقلاب اسلامی ایران، سالیان سال این رژیم کودک کش را زمین گیر کرده است.

حجت الاسلام فعال آذر تصریح کرد: برخی مشکلات حال حاضر ایران ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا و البته کم کاری برخی مسوولان بوده که در برابر با مشکلات عظیم دوران پهلوی قابل قیاس نیست.

وی ادامه داد: هرچند مشکلات فرهنگی در کشور زیاد بوده و از دغدغه های مقام معظم رهبری حل مشکلات فرهنگی بوده که در گام دوم انقلاب نیز نقش روحانیان و طلاب دینی در ایجاد راهکار در حل مشکلات فرهنگی کشور چشمگیر است.

رییس دفتر امور اهل سنت آذربایجان‌غربی اظهار کرد:گام دوم انقلاب در چهارچوب افتخار به گذشته و امید به آینده بوده و روحانیت، طلاب و علمای دینی در تبیین گام دوم انقلاب نقش زیادی بر عهده دارند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست