شناسه خبر: 2694

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2694

فرماندار کامیاران
اقتدار سپاه با یاوه‌گویی‌های ترامپ خدشه‌دار نمی‌شود
فرماندار کامیاران گفت: اقتدار و عظمت سپاه انقلاب اسلامی با یاوه‌گویی‌هایی ترامپ خدشه‌دار نمی‌شود.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، الماسی در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع کامیاران با اشاره به موضع‌گیری ترامپ و یاوه گویی‌هایش علیه سپاه اظهارکرد: اینکه ترامپ سپاه را تروریست معرفی کرده است توهین به ملت ایران است.
وی تصریح کرد: ترامپ خودش دست نشانده نتانیاهو است و بزرگترین عامل ایجاد و حمایت از تروریست است.
وی گفت: انتقال سفارت آمریکا به فلسطین اشغالی و رسمیت شناختن بلندی‌های جولان از دیگر شیطنت‌های اسرائیل و آمریکا علیه مسلمانان است.
وی خاطرنشان کرد: تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی به فرمان حضرت امام به کوری چشم دشمنان امروز تحقق پیدا کرده است و همه ملت ایران امروز بسیج هستند.
فرماندار کامیاران با اشاره به سفر آینده رئیس جمهوری به استان کردستان گفت: در سال ۹۲و۹۶ما خواسته‌های از رئیس جمهور داشتیم که گفتیم در این استان باید از نیروهای اهل سنت در سطح وزرا و معاونین و سفرا و دانشگاها استفاده شود.
الماسی اضافه کرد: رئیس جمهور بر این عهد ماندند و امروز افتخار داریم که دونفراز سفرا رئیس جمهور اهل سنت هستند که یکی مرد و دیگر زن است. وی گفت: ارتقای جاده‌های مواصلاتی از دیگر نیازهای استان کردستان بود که به این موضوع هم رسیدگی شده و امیدواریم شاهد ارتقای هرچه بیشتر زیرساخت‌های حمل و نقلی در استان با بهره‌برداری از پروژه‌های در دست اجرا باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست