امام جمعه سنندج:
اقدامات بسیج در حوزه محرومیت زدایی قابل تقدیر است
امام جمعه سنندج گفت: بسیجیان با حضور در عرصه عمران و آبادانی در طول چند دهه اخیر توانسته‌اند چهره محرومیت را از بسیاری از مناطق محروم استان بردارند و در راه محرومیت زدایی گام‌های بزرگی بردارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علومی دینی اهل سنت از  کردستان، ماموستا فایق رستمی ظهر امروز در مراسم تجلیل از نمونه‌های بسیج کردستان اظهار کرد: بسیجی از بطن مردم تشکیل شده و از این رو تمام نیرو و انرژی خود را نیز در راه خدمت به همین مردم در کار گرفته و به نوعی بسیج خادم مردم به ویژه محرومین است.

وی خاطرنشان کرد:  اگر به روزهای جنگ برگردیم می‌بینیم که چگونه نیروهای سپاه و بسیجی در مقابل دشمنان انقلاب نوپای ایران اسلامی قد علم کردند و نگذاشتند به اهداف خود برسند.

وی افزود: بسیجیان با روحیه شهامت، شهادت، برادری، اخوت، وحدت، همدلی و ایثار توانستند دشمنان را در جبهه‌های مختلف شکست دهند و هیچ‌گاه تسلیم ظلم و ستم نمی‌شوند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: سپاه و بسیج در طول دوران انقلاب اسلامی نشان داده‌اند که همیشه در صحنه‌ها حضور دارند و هیچ‌گاه میدان نبرد را خالی نکرده و امروز نیز در سایه طلح و آرامشی که داریم باز هم در سنگر مقابله با ویروس کرونا حضور موثر دارند.

ماموستا رستمی یادآور شد: بسیجیان با حضور در عرصه عمران و آبادانی در طول چند دهه اخیر توانسته‌اند چهره محرومیت را از بسیاری از مناطق محروم استان بردارند و در راه محرومیت زدایی گام‌های بزرگی بردارند.

وی بیان کرد: بسیج به معنای جنگ و تفنگ نیست بلکه مرکز محبت، عشق، علاقه، همدلی، دوستی، هم‌زبانی و امر به‌معروف و نهی از منکر کردن است تا جامعه را به سوی هدف اهداف آرمانی انقلاب هدایت کند.

انتهای پیام

فهرست