امام جمعه اهل سنت قروه:
اقدامات دستگاه قضا در برخورد با مفسدین اقتصادی موجب امیدواری در بین مردم شده است
امام جمعه اهل سنت قروه گفت: اقدامات دستگاه قضا در برخورد با مفسدین اقتصادی و محتکرین و گرانفروشان در شرایط و مقطع زمانی کنونی موجب امیدواری در بین مردم شده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان،ماموستا هاشم نوری  با تبریک هفته قوه قضائیه، اظهار کرد: قوه قضائیه متضمن امنیت و احقاق عدالت و حقوق شهروندی در جامعه است.

وی خاطرنشان کرد: قوه قضائیه در کشور ما در این مقطع زمانی از نقطه قوت عالی برخوردار است و دست مفسدان اقتصادی که عدالت و قانون را زیر سوال می‌بردند قطع کرده و با جدیت با این موضوع برخورد می‌کند.

امام جمعه اهل سنت قروه افزود: نوع برخورد و رویه امروز قوه قضائیه در کشور ما مصداق واقعی احقاق حق و حقوق شهروندی و تحقق عدالت در جامعه است.

ماموستا نوری با بیان اینکه هدف اصلی انقلاب ما تحقق عدالت در جامعه بوده و رهبر معظم انقلاب در این راستا همواره تاکید فرموده‌اند، عنوان کرد: نقطه ثقل رسیدن به این هدف مهم برخورد با مفسدان اقتصادی و کسانی است که عدالت اجتماعی و حقوق مردم را نادیده می‌گیرند.

امام جمعه اهل سنت قروه اضافه کرد: اقدامات دستگاه قضا در برخورد با مفسدین اقتصادی و محتکرین و گرانفروشان در شرایط و مقطع زمانی کنونی موجب امیدواری در بین مردم شده است و امیدواریم در کنار این موضوع قوه قضائیه به موضوع مسکن که امروز به خاطر یک سری دلال صورت افسارگسیخته افزایش و فشار جدی به ویژه بر قشر مستاجر وارد کرده ورود پیدا کند.

وی گفت: مردم همواره نشان داده‌اند که پشتیبان قانون و عدالت هستند و در هرنقطه عدالت اجرا می‌شود موجب امیدآفرینی در جامعه می‌شود امروز نحوه برخورد دستگاه قضائی با مفسدین چون طبری نشان داد که حق و حقوق مردم اولویت اصلی دستگاه قضا در کشور است.

فهرست