امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:
اقدامات گسترده ای در امدادرسانی و خدماتی به سیل زدگان گلستان صورت گرفت
.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در نماز جمعه این هفته اهل سنت گنبد کاووس، با اشاره به خسارات سنگین جانی و مالی مردم و نیز صدمه به برخی تاسیسات استان گلستان و شهرستان های گنبدکاووس، آق قلا و گمیشان در سیل اخیر، از مسئولین و دولت مردان خواست با جدیت علل بروز سیلاب کارشناسی شده و با اقدامات اساسی از تکرار چنین مصیبتی پیشگیری کنند.

آخوند عبدالکریم جاور ضمن تقدیر و تشکر از همیاری و کمک های انسان دوستانه مردم و هموطنان عزیزمان به سیلزدگان گلستان اظهار داشت: الحمدلله با حضور نیروهای نظامی اعم از ارتش و سپاه و بکارگیری تجهیزات اقدامات گسترده ای در امدادرسانی و خدماتی صورت پذیرفته و لازم می دانم از طرف مردم منطقه از زحمات شبانه روزی یکایک این نیروها و هلال احمر تشکر و قدردانی نمایم.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با اشاره به انتقال و استقرار دستگاه های عظیم لایروبی نیروی دریایی در استان گلستان اظهار داشت: همه کارشناسان و صاحب نظران یکی از علل عمده گستردگی سیلاب در استان گلستان را عدم لایروبی بستر سدها، رودخانه و ورودی دریا عنوان کرده اند.

وی جان باختن تعدادی از امداد رسانان در سیل اخیر گمیشان را به مردم استان و خانواده های داغدار آنان تسلیت گفت و اظهار داشت: متاسفانه وقوع سیل های هولناک طی هفته اخیر در استان های شمال و شرق کشور بخصوص لرستان نیز موجب جان باختن ده ها هموطن و خسارات سنگین در این استان شده است.

وی با ابراز همدردی با خانواده های جانباختگان از هموطنان درخواست کرد تا در این روزهای سخت و رنج آور برادران مسلمان خود را با کمک های همه جانبه مادی و معنوی حمایت کنند تا مرحمی بر آلام مصیبت دیدگان گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست