عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان:
اقدام آمریکا علیه سپاه ظالمانه است و توجیه بین‌المللی ندارد/ سپاه باعث افتخار امت اسلام و آزادگان جهان است
عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان، گفت: اقدام آمریکا علیه سپاه تلاشی شکست خورده برای تسلیم نظام جمهوری اسلامی ایران و سرنگونی آن و سیطره بر منابع و ثروتهای این کشور و همچنین حمایت از منافع رژیم صهیونیستی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، شیخ زهیر عثمان جعید، عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان، در گفتگو با خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، پیرامون اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران باعث افتخار امت اسلام و کلیه آزادگان جهان است، لذا این تصمیم آمریکا تصمیمی باطل و ظالمانه است و هیچ توجیه بین المللی ندارد.

وی ادامه داد: از آنجا که جمهوری اسلامی ایران علی رغم تمامی محاصره های اقتصادی و  مالی تحمیل شده علیه آن و تمامی چالش‌هایی که از سوی دشمنان داخلی و خارجی با آن مواجه شده، توانسته است انقلاب خود را حفظ کند؛ پس این اقدام آمریکا دخالت آشکار در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران است.

شیخ زهیر جعید تصریح کرد: این تصمیم احمقانه از سوی آمریکایی صورت گرفته که خود مادر تروریستهای جهان بوده و جنایات بی‌شماری را در جهان مرتکب شده است، از نسل کشی سرخپوستان بومی آمریکا، بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی و قتل عام مردم ویتنام و افغانستان گرفته تا بمباران اتمی مردم عراق و اشغال این کشور و کشتارهای وحشیانه آن در سوریه و یمن و …پس این اقدام آمریکا علیه سپاه نیز در واقع تلاشی شکست خورده برای تسلیم نظام جمهوری اسلامی ایران و سرنگونی آن و سیطره بر منابع و ثروتهای این کشور و همچنین حمایت از منافع رژیم صهیونیستی است.

وی خاطر نشان کرد که این تصمیم آمریکا باعث نخواهد شد که رهبر فرزانه ایران و مردم این کشور، از حمایت حقوق مظلومین جهان و از جمله مردم فلسطین دست بردارند؛ بلکه مردم ایران تا آزادی کامل سرزمین فلسطین و بازپس گرفتن حقوق مردم این کشور و ریشه کن کردن غده سرطانی اسرائیل، حامی برادران فلسطینی خود خواهند ماند.

عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان در پایان تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران تنها نیست، کلیه آزادگان جهان حامی ایران هستند و تمامی توطئه های آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی را شکست خواهند داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست