شناسه خبر: 2331

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2331

امام جمعه سقز:
اقدام وقیحانه ترامپ ذره‌ای از اقتدار سپاه نمی‌کاهد

به گزارش دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا سیدحسین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع این شهر به مواضع اخیر رئیس جمهور امریکا که سپاه را در ردیف گروهای تروریستی قرار داده است اشاره و اظهار کرد: با این حرکت کثیف آمریکا نه تنها خدشه‌ای در اقتدار سپاه ایجاد نمی‌شود، بلکه این نهاد انقلابی و مردمی محبوب‌تر، با صلابت‌تر و مقتدرتر از گذشته در عرصه مبارزه با دشمنان اسلام حضور خواهد داشت.

وی تصریح کرد: ما به عنوان یک ملت بزرگ و آزاده به رئیس جمهور احمق آمریکا و نوکران او در جهان و منطقه اعلام می‌کنیم که سپاه از ملت و ملت از سپاه است و همواره این نیروی مردمی و مقتدر را مورد حمایت قرار می‌دهیم.

امام جمعه سقز افزود: سپاه از ارکان اصلی نظام مقدس اسلامی ایران بوده و هست و همیشه هم نام و یاد سپاه در دلها خواهد ماند و با پشتیبانی مردم از این نیروی نظامی مقتدر و آماده، ایران اسلامی با اقتدار تمام در برابر دشمنان خواهد ایستاد.

ماموستا حسینی ضمن محکوم کردن این اقدام آمریکا از تمام مردم خواست همواره در برابر دشمنان با اقتدار تمام  ایستادگی کنند و  تصریح کرد: سپاه از بدنه مردم و جزو نیروهای خادم برای حفظ امنیت و آرامش کشور است.

امام جمعه سقز ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان کشور گفت سیل‌زدگان با صبر پیشه کردن و دیگر افراد با کمک به سیل‌زدگان، مورد آزمایش خداوند قرار گرفته‌اند و همه باید سعی کنیم در این امتحان الهی سربلند بیرون بیایم

ماموستا حسینی در ادامه خطبه ها  بار دیگر خواستار کمک مردم به سیل‌زدگان شد و افزود خسارت سیل سنگین است و کمک‌های مردمی برای جبران این خسارت‌ها باید چشمگیر باشد

امام جمعه سقز با اشاره به اینکه مردم سقز نزدیک به ۲۰ میلیون تومان در این چند روز در اختیار کمیته امداد سقز برای کمک به سیل زدگان قرار داده‌اند، خواستار ادامه این کمک‌ها شد.

خطیب جمعه سقز به عذاب و فراخی قبر اشاره کرد و گفت:  پیامبر(ص) درباره قبر فرموده است قبر باغی از باغ‌های بهشت است یا حفره ای از حفره‌های جهنم یعنی اینکه اگر در دنیا به فرمان خدا ورسول خدا عمل کنید قبر بهشت و اگر عمل نکنید جهنم خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست