امام جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبی: دولت آمریکا خود بزرگترین حامی تروریسم در جهان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی سید احمد عبداللهی امام جمعه اهل سنت اسدیه، در پی اظهارات سخیف سردمداران دولت آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران ، طی بیانیه ای این اقدام خصمانه را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است:

وَمَکَرُوا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ

اقدام احمقانه دولت مستبد آمریکا علیه سپاه پاسداران و تروریست خواندن این نهاد مردمی حکایت از ذلت و زبونی سردمداران جنایتکار این کشور دارد.

از بدو پیروزی انقلاب اسلامی، تاکنون خصومت و دشمنی حکام آمریکا علیه ملت سرافراز و انقلابی ایران ادامه دارد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از فرزندان همین ملت تشکیل گردیده است و همواره مدافع نظام و انقلاب بوده است و در جنگ تحمیلی در شکست دادن دشمن متجاوز نقش مهمی را ایفا نموده و امنیت را برای ملت به ارمغان آورده است، مورد حمایت آحاد جامعه بوده و می باشد.

اما دولت آمریکا که خود بزرگترین حامی تروریسم در جهان است ،تاب و تحمل اقتدار و صلابت قدرت نظامی ایران به خصوص سپاه را ندارد، با قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی، نه تنها به جایی نمی رسد بلکه با این عمل ننگین خود بیش از پیش نزد ملت ایران منفور می گردد.

ملت ایران فراموش نمی کند که آمریکا ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران را در کارنامه خود دارد و بزرگترین حامی رژیم اشغالگر قدس است و هر جا ظلم و ستمی وجود دارد از آن حمایت می کند، با بمباران مردم مظلوم افغانستان عروسی ها را به عزا تبدیل کرده است و باز هم با بی شرمی ادعای مبارزه با تروریست را دارد.

اینجانب ضمن محکوم کردن این عمل ننگین آمریکا، حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام می نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست