امام جمعه اهل سنت روستای گتان بالا شهرستان جاسک تجاوز پهباد امریکایی به حریم آبی ایران اسلامی را محکوم کرد
شیخ قادر بخش ملائی گفت: مرز های هوایی ایران همواره خط قرمز ماست و فرقی ندارد کدام کشورها از این مرزها عبور می کنند و نیروهای امنیتی و مدافعان مرزهای کشور ما کما فی السابق در مقابل تعرض و تجاوز پاسخ کوبنده خواهند داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان، شیخ قادر بخش ملائی طی بیانیه ای تجاوز پهباد امریکایی به حریم آبی ایران اسلامی را محکوم کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

«واعدو لهم ما استطعتم من قوه ومن رباط الخیل ترهبون»

اینجانب قادر بخش ملایی، امام جمعه اهل سنت روستای گتان بالا از توابع شهرستان جاسک استان هرمزگان، ورود پهباد جاسوسی امریکا که در نخستین ساعات بامداد روز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ بعد از تجاوز به حریم هوایی سرزمین جمهوری اسلامی ایران در منطقه کوه مبارک استان هرمزگان را محکوم می کنم.

مرز های هوایی ایران همواره خط قرمز ماست و فرقی ندارد کدام کشورها  از این مرزها عبور می کنند و نیروهای امنیتی و مدافعان مرزهای کشور ما کما فی السابق در مقابل تعرض و تجاوز پاسخ کوبنده خواهند داد.

بنده به عنوان یک شهروند ایرانی و خادم مردم در سمت امام جمعه ای از نیروی هوایی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران که این پهباد جاسوسی امریکایی را سرنگون کردند کمال تشکر دارم و امیدوارم در تمام مراحل دفاعی همیشه سربلند و پیروز باشند.

 

والسلام علیکم

قادر بخش ملایی

امام جمعه اهل سنت روستای گتان بالا

۱/۴/۱۳۹۸

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست