شناسه خبر: 55062

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=55062

امام جمعه اهل سنت شهرستان اوز:
حضور مردم در انتخابات فریضه ای دینی، شرعی و ملی است
شیخ عبدالعزیز قاضی زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته، دوم اسفندماه، با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز، ایران اسلامی قدرت و بزرگی خود را به همه ی جهانیان نشان می دهد و حضور مردم در انتخابات فریضه ای دینی، شرعی و ملی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از فارس، شیخ عبدالعزیز قاضی زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته، دوم اسفندماه، با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز، ایران اسلامی قدرت و بزرگی خود را به همه ی جهانیان نشان می دهد و حضور مردم در انتخابات فریضه ای دینی، شرعی و ملی است.
وی افزود: همه باید در انتخابات به صورت باشکوه شرکت کنند و به نامزد مورد نظر خود رای دهند و همان طور که قبلا گفته شده علما از هیچ نامزدی حمایت نکرده و نمی کنند و سفارش و حضور ما در ستادها فقط برای تشویق مردم و واجدان شرایط برای شرکت در انتخابات مجلس و حضور در پای صندوق های رای گیری است.
امام جمعه اهل سنت اوز خاطرنشان کرد: مردم قیم نمی خواهند چون قدرت تشخیص شان بسیار بالاست، با علم و اطلاع کامل به بهترین نامزد رای می دهند و همیشه بهترین تصمیم را گرفته اند.
شیخ عبدالعزیز قاضی زاده تصریح کرد: نسبت به اینجانب در فضای مجازی کلیپی پخش شده است؛ به عبارت دیگر بدون اینکه به من اطلاع دهند از من در ستادی که دعوت شده بودم فیلم برداری شده که این موضوع بداخلاقی انتخاباتی است و آن فیلم را رد می کنم و باز هم تاکید می کنم که مردم ما به قیم احتیاج ندارند و بهتر است که با اتحاد، همدلی و همبستگی کاری کنیم که شهرستان مان نمونه شود.

فهرست