امام جمعه بوکان برجام و تحریم هایی جدید آمریکا بر علیه ایران را به شدت محکوم کرد
با محکومیت اقدامات آمریکا در قبال جمهوری اسلامی عنوان کرد؛ بی تردید و با هوشیاری و وحدت مردم و مسولان, تمام دسیسه های امریکایی ها در قبال نظام جمهوری اسلامی شکست خواهد خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، نمازعبادی سیاسی جمعه شهرستان بوکان با شرکت جمع کثیری از مردم مؤمن وبا تقوا این شهرستان به امامت حاج ماموستا ملا عباس احمدی باغ، امام جمعه دایم اقامه گردید. خطیب جمعه ضمن حمد وثنای خداوند متعال به روح پر فتوح پیامبرگرامی اسلام (ص) و آل واصحاب آن حضرت، ونماز گزاران حاضر در مسجد درود وسلام فرستاد. و نمازگزاران را به داشتن تقوای الهی دعوت نمود.خطیب جمعه در ابتدا گفت: برجام و تحریم هایی جدید آمریکا وآن  بدعهدیها یی که آمریکا برعلیه ایران انجام دادند را به شدت محکوم کرد.

وی افزود: مسئولین و دلسوزان ایران  به حقیقت می خواستند این موضوع را ادامه دهند تا بهتر برایشان اثبات شود که   آمریکا و اروپا جزء آن کشورهایی هستند که عهد و پیمان می شکنندکه برجام روی آنها هیچ تاثیری ندارد.

احمدی باغ تصریح نمود: با محکومیت اقدامات آمریکا در قبال جمهوری اسلامی عنوان کرد؛ بی تردید و با هوشیاری و وحدت مردم و مسولان، تمام دسیسه های امریکایی ها در قبال نظام جمهوری اسلامی شکست خواهد خورد.

وی ادامه داد: مهترین راه کار در مقابله با تمام دشمنی های آمریکا تلاش هزار برابری مسولان برای رفع مشکلات مردم است. وی تصریح کرد؛ بی تردید مسولان کشور در راستای رفاه مردم نباید از هیچ تلاشی کوتاهی کنند و باید تمام توان خود را در رفع مشکلات مردم به کار گیرند.

همچنین ضمن گرامی داشت هفته بسیج سازندگی با اشاره به خدمات این نهاد مقدس در شهرستان بوکان عنوان کرد: طی سال گذشته بسیج سازندگی سپاه بوکان با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) توانست چند باب منزل مدد جویی را احداث و تحویل مدد جویان دهد. و کسانی که در عرصه سازندگی خدمت می کنند خداوند اجرشان دهد.

امام جمعه بوکان اشاره کرد: فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان بوکان میز خدمت برای کسانی که سوال یا مباحثی موضوعی هست که مطرح نمایند ایشان نیز با همان راه وروش قانون پاسخ گویی شما عزیزان خواهد بود.

وی با اشاره به آیه شریفه ۲۴۵بقره اشاره کرد: مَنْ ذَا الَّذِی یُقْرِضُ اللَّهَ قَرْضًا حَسَنًا فَیُضَاعِفَهُ لَهُ أَضْعَافًا کَثِیرَهً وَاللَّهُ یَقْبِضُ وَیَبْسُطُ وَإِلَیْهِ تُرْجَعُونَ: کیست آن کس که به بندگان خدا وام نیکویى دهد تا خدا آن را براى او چند برابر بیفزاید و خداست که در معیشت بندگان تنگى و گشایش پدید مى ‏آورد و به سوى او بازگردانده مى ‏شوید.

ماموستا احمدی باغ بیان کرد: مهربان ترین کس در دنیا و آخرت ، صاحب گنج دنیا وآخرت فقط خداست.

وی درادامه افزود: کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند همانند بذری هستند که هفت خوشه برویاند که در هر خوشه، یکصد دانه باشد و خداوند آن را برای هر کس بخواهد (و شایستگی داشته باشد) دو یا چند برابر می کندیا ده برابریا هفت صد برابر و خدا (از نظر قدرت و رحمت) وسیع و (به همه چیز) داناست. ضمنا سخنران قبل از خطبه فرماندهی محترم سپاه پاسداران بوکان بودند که درمورد اقدامات خوب بسیج سازندگی بوکان طی ۵ سال گذشته توانسته است در راستای محرومیت زدایی ۱۵ مسجد روستایی و شهری را احداث و یا بازسازی کند اشاره کردند .

وی ادامه داد؛ در همین مدت همچنین ۱۰ غسالخانه و ۵ باب منزل خانه عالم در روستاهای محروم شهرستان احداث شده است.

فرمانده سپاه بوکان عنوان کرد؛ طی ۴ سال گذشته همچنین بسیج سازندگی بوکان در راستای خود اشتغالی خانواده ها به بیش از ۴۰۰ نفر از متقاضیان وام های خود اشتغالی پرداخت کرده است بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست