امام جمعه دیواندره با فرمانده سپاه این شهرستان دیدار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، همزمان با میلاد باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار و با هدف محکوم کردن حرکت خصمانه امریکا علیه سپاه پاسداران به همراه فرماندار دیواندره، رئیس دادگستری، دادستان و جمعی از مسئولین با فرمانده سپاه این شهرستان دیدار کرد.

توان فرماندار دیواندره در این دیدار ضمن محکوم کردن تصمیم خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی دیگر از تصمیمات احمقانه دولت آمریکا و ترامپ در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه ملت ایران است.

وی به فرموده امام راحل(ره) «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود» اشاره و تصریح کرد: سپاه پاسداران نهادی برخواسته از بطن مردم می باشد و از بدو تاسیس تاکنون در همه عرصه های مختلف انقلاب اسلامی فعالیت موثری داشته است.

فرماندار دیواندره ابراز کرد: پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن، تحقق آرمان های اسلام و انقلاب، خنثی سازی توطئه های دشمنان و حفظ امنیت کشور بخشی از دستاوردها و اهداف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.

جعفر توان گفت: سپاه پاسداران در عرصه‌های سازندگی و فرهنگی بویژه کمک به زلزله‌زدگان و امدادرسانی به سیل‌زدگان شهرهای شمالی و جنوب کشور نقش مهمی داشته‌اند.

توان تاکید کرد: همه باید یکدل و یکصدا با هم افزایی در خدمت و رضایت مردم عزیز شهرستان تلاش مضاعف داشته باشیم.

وی در پایان از تعامل و همکاری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیواندره با دستگاه های اجرایی و مردم شهرستان تقدیر و تشکر کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست