شناسه خبر: 109232

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=109232

سخنران نماز جمعه اهل سنت روستای کهنه جلگه:
امام خمینی ابهت پوشالین استکبار را از میان برد
سرهنگ محمدرضا شجاع گفت: در انتخابات باید فردی را انتخاب کنیم که بتواند اقتدار ایران را در جهان تضمین کند و به فرموده امام راحل نگذاریم انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

به گزارش پایگاه اطلاعرسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، سرهنگ محمدرضا شجاع معاون اجرایی سپاه جوادالائمه خراسان شمالی در خطبه های نمازجمعه اهل سنت روستای کهنه جلگه با اشاره به سالروز رحلت جانگداز بنیاگذار جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: مسوولین می بایست راه امام خمینی را ادامه دهند و موید مسیر امام باشند و در راهی قدم بردارند که باعث اقتدار کشور و نظام باشند.

وی افزود: انقلاب امام خمینی معجزه قرن بود و این برای بار اول بود که رهبری در جهان با صدای بلند فریاد زد که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

ایشان خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران باعث از بین رفتن طاغوت شد و غرب گراها فهمیدند دیگر جایی در ایران ندارند و این مکتب انسان ساز اسلام بود که جای آن را گرفت.

سرهنگ شجاع ادامه داد: متاسفانه امروز شاهد دو قطبی اصلاح طلب و اصول گرا هستیم اما آنچه مهم است سیره و منش امام خمینی و اطاعت از دستورات مقام معظم رهبری است. امروز به واسطه اعتقاد به منش امام(ره) تمامی ابرقدرتهای جهان به خاک مذلت نشسته اند و دیگر در میان ملت ها جایی ندارند.

ایشان افرادی همچون شهید سلیمانی را انقلابی واقعی دانست و افزود: مکتب شهید سلیمانی مکتب مبارزه و تسلیم ناپذیری است. ملت ایران نیز با تشییع بی نظیر شهید سلیمانی حقانیت این راه را به جهانیان اثبات کردند.

معاون اجرایی سپاه جوادالائمه در پایان با اشاره به انتخابات پیش رو خاطر نشان کرد: امروز باید رئیس جمهوری را انتخاب نماییم که انقلابی باشد و اهداف امام و شهدا را ادامه دهد. شیعه و سنی برای بارور شدن نهال انقلاب خونها داده اند و لذا به فرموده امام راحل نباید بگذاریم این انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

فهرست