امام خمینی (ره) الگو و نماد مبارزه با استکبار جهانی است/ پیاده سازی تفکرات امام و رهبر معظم انقلاب رمز عبور از مشکلات اقتصادی
مولوی حسین زهی گفت: باتوجه به اینکه در آستانه انتخابات قرار گرفته ایم بهتر است شخصی را از میان نامزدهای ریاست جمهوری انتخاب کنیم که نزدیک به تفکرات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب باشد چرا که تنها رمز عبور از مشکلات پیاده سازی چنین تفکراتی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان، مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در آستانه سالروز رحلت جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) قرار گرفته ایم، این روز یادآور این است که ملت ایران از داشتن یک شخصیت بی نظیر و توانمند که موجب رهایی مظلومان از جرم مستکبران آن زمان شد، محروم شدند.

وی افزود: امام خمینی (ره) در راستای داشتن جامعه اسلامی و روی کار آمدن حکومت اسلامی در ایران تلاش های فراوانی را انجام داده که می توان به ۱۵ سال تبعید ایشان و تحمل رنج دوری از وطن و اسارت اشاره کرد.

امام جمعه اهل سنت مهرستان رسیدن جامعه اسلامی ایران به رشد و کمال علمی و برقراری عدل در جامعه را از خواسته های امام خمینی (ره) عنوان کرد و ادامه داد: امید است دولت مردان و دست اندر کاران در نظام مقدس جمهوری اسلامی هرگز مجاهدت ها و تلاش هایی که برای شکل گیری انقلاب در کشور انجام شد را به جرگه فراموشی نسپارند.

مولوی حسین زهی خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) الگو و نماد مبارزه با استکبار جهانی است چرا که یهیود و استکبار از زمان شکل گیری اسلام مبارزات خود را علیه دین مبین اسلام علنی کردند، اما امام خمینی (ره) با نامگذاری روز قدس و مبارزه علیه استکبار نشان داد که بهترین الگو علیه استکبار جهانی است.

وی اذعان کرد: در آستانه انتخابات قرار گرفته ایم نیازمند پیاده سازی تفکرات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در جامعه هستیم چرا که مشاهدات نشان می دهد برخی ها تفکرات انقلابی ندارند اما به مردم توصیه می شود شخصی را انتخاب کنند که نزدیک به تفکرات امام خمینی (ره) و انقلابی باشد تا بتواند تورم و اختلاس هایی را که در سنوات اخیر شاهد بودیم را از بین ببرد و اسلام را در جای جای کشور نهادینه شود.

انتهای پیام/

فهرست