امام جمعه سرو ارومیه
امام خمینی ره رهبری دوراندیش و الگویی برای جهانیان است
ماموستا فرهنگ بهنام افزود: علی رغم توطئه ها وسنگ اندازی های بسیار زیاد می بینیم کشور جمهوری اسلامی در موفقیت وپیشرفت همچنان پیشتاز است واین به رهبریت حکیمانه بر می گردد که در دنیا بی نظیر است

به گزارش به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی ماموستا فرهنگ بهنام امام جمعه سرو ارومیه طی گفتگو با رابط خبر دفتر استانی ضمن عرض تسلیت سالروز رحلت جانگداز رهبر کبیر و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت: امام خمینی ره رهبر والگویی بسیار ساده زیست و دور اندیش بودند که اثار تفکرات و سخنان ایشان را اکنون مشاهده می کنیم؛ ایشان سالها با تفکرات بسیار ارزنده ودوراندیشانه خود جمعی از مومنین را به دور خود جمع کرده و تفکرات ناب شان که سرچشمه گرفته از اسلام عزیز بود به ایشان تبیین کردند تا بالاخره در بهمن ۵۷ درخت انقلاب را به ثمر نشاندند.

وی افزود: ایشان رهبری انقلاب را به عهده داشتند وکشور را بعد از قرن ها که زیر تسلط طاغوتیان بود به سمت اسلام کشاند تا مردم بتوانند آزادانه به دینداری خود بپردازند.

ماموستا بهنام بیان داشت: امام خمینی (ره) ضمن اینکه رهبری فرزانه برای ملت ایران بودند تبدیل به الگویی بزرگ برای مردم مستضعف کل جهان شدند تا هر جا ظلمی است مردم با پشتوانه چنین رهبری بتوانند به قیام در برابر ظلم وطاغوت بر خیزند.

وی خاطرنشان کرد: استقلال وآزادی وجمهوری اسلامی چهار کلمه ای که دنیایی از عمل و معنی را با خودبه یدک می کشانند از بزرگترین این دست آوردهای امام راحل عظیم الشان مان بود.

امام جمعه سرو ارومیه تصریح کرد: امروز بعد از سی ویک سال از وفات آن رهبر فرزانه همچنان شاهد حرکت قطار انقلاب در طوفان توطئه های دشمنان هستی، چراکه جانشین بر حق آن امام همام  با دیدگاهی وسیع وسطح اجتهادی بسیار قوی ومدیریتی بسیار مدبرانه کشتی انقلاب را به ادامه راهش سوق داده و به راحتی می توان گفت اندیشه امام در وجود رهبر معظم لنقلاب نیز همچنان زنده است که باعث پیشرفت و موفقیت این کشور در سطح جهان گردیده است.

ماموستا بهنام در پایان بیان کرد: علی رغم توطئه ها وسنگ اندازی های بسیار زیاد می بینیم جمهوری اسلامی ایران در موفقیت وپیشرفت همچنان پیشتاز است واین به رهبریت حکیمانه بر می گردد که در دنیا بی نظیر است.

 

فهرست