شناسه خبر: 109045

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=109045

امام خمینی فردی نخبه در علم و دین و عملگرا به دستورات الهی
مولوی شمس الحق گفت: امام خمینی رحمة الله علیه انسانی جامع و دارای تمام خصوصیات خوب یک انسان بود به طوری که فردی نخبه در علم و دین و عملگرا به دستورات الهی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی شمس الحق دامنی امام جمعه اهل سنت مسجد محمد رسول الله شهرستان ایرانشهر در مصاحبه با رابط خبری ما به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی گفت: امام خمینی رحمه الله علیه انسانی جامع و دارای تمام خصوصیات خوب یک انسان بود به طوری که فردی نخبه در علم و دین و عملگرا به دستورات الهی بود.
وی خاطر نشان کرد: امام خمینی رحمه الله علیه در مسائل گوناگون با اهل فن مشورت می‌کردند.
مولوی شمس الحق افزود: امام خمینی شخصیتی بود که اکثر شخصیت های علمی و دینی با هر نوع تفکری، ایشان را قبول داشتند و به عنوان رهبر قلوب مسلمین در زمان خودش بود.
امام‌جمعه اهل‌سنت مسجد محمد رسول الله ایرانشهر افزود امام خمینی دارای شجاعت، شهامت و استقامت بود که همین امر ایشان را به عنوان رهبر دینی و سیاسی در جامعه جا بیندازد و مردم هم برای کسب آزادی و احیای حقوق و زنده کردن اسلام در پشت سر ایشان بایستند و تلاش کنند.
وی بیان کرد: راه امام توسط مقام معظم رهبری با همان ویژگی ها و صلابت و دیدگاه ها ادامه پیدا کرد امیدواریم که ادامه داشته باشد.

فهرست