مدرس مدرسه علوم دینی نور بناور:
امام راحل با مدیریت مثال زدنی معادلات دشمنان را نقش بر آب کرد
مدرس مدرسه علوم دینی نو بناور در سیمین شهر گفت: امام راحل با مدیریت مثال زدنی خود معادلات دشمنان را نقش بر آب کرد و انقلاب قرن را بوجود آورد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند نیازقلیچ حنفی با تسلیت ایام رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره)، به خبرنگار ما گفت: امام راحل با تفکری نوین و پویا بر علیه ایده کهنه و پوشالی طاغوتیان ظهور کرد و با اخلاقی حسنه توده های مردم را کنار هم جمع نمود.

وی با بیان اینکه، حضرت امام خمینی (ره) بهترین الگوی شجاعت و صداقت برای انسان های آزدایخواه جهان است، تصریح نمود: شخصیت امام راحل نه تنها در کشور بلکه در جهان اسلام ویژگی خاصی دارد و الگوی آزادی خواهان جهان است.

مدرس مدرسه علوم دینی نور بناور خاطرنشان کرد: شخصیت امام محدود به ایران و حتی جهان اسلام نبود و نیست بلکه اندیشه و افکار ایشان به قلوب آزادگان و عدالت خواهان جهان نیز نور حقیقت بخشیده است.

آخوند نیازقلیچ حنفی با تاکید براینکه، بدون تردید وجود امام و مکتب ایشان بود که به مسلمانان عزت بخشید، اظهار نمود: حضرت امام خمینی (ره) با انقلاب خود ثابت کرد که ملت ها با وحدت و همبستگی ملی و دینی می توانند بر دشمنان غلبه کنند.

وی یادآور شد: در سالروز ارتحال امام راحل، باید به اندیشه های والا و سیره پاک او برگردیم و بر ادامه حرکت در راه امام خمینی(ره) که عزت و کرامت ما در آن است، تاکید کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست