امام جماعت مسجد اهل سنت خوجه احمد یسوی گرگان:
امام راحل با نامگذاری هفته وحدت مانع توطئه های دشمنان شد / وظیفه داریم از میراث امام راحل حراست و محافظت کنیم
آخوند محمدی گفت: امام راحل با نامگذاری هفته وحدت بین شیعه و سنی مانع توطئه های دشمنان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالرحمان محمدی در مراسم بزرگداشت ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که در سالن وفاق مرکز اسلامی گلستان برگزار شد، گفت: قرآن کریم نجات دهنده انسان ها است و امام راحل نیز با تاسی از قرآن و پیامبر اکرم (ص) انقلاب را به پیروزی رساند.
وی با بیان اینکه، امام راحل با نامگذاری و تعیین هفته وحدت، بین شیعه و سنی برادری ایجاد کرد و مانع توطئه های دشمنان شد، افزود: هفته وحدت میراث ارزشمند امام راحل است و حمایت از فلسطین و مظلومان جهان از دیگر دستاوردهای امام راحل بود که برای ما به ارمغان آورد.
امام جماعت مسجد اهل سنت خوجه احمد یسوی گرگان در ادامه گفت: امروز به برکت انقلاب و امام راحل در کشورمان چندین و چند هزار حافظ قرآن کریم داریم و قرآن نجات دهنده انسان ها است.
آخوند محمدی با ذکر این مطلب که انقلاب بزرگ ترین نعمت الهی است که با تلاش امام راحل به ثمر نشست، گفت: امام راحل با تحمل سختی ها و مشقت های فراوان به هدف خود رسید و امروز وظیفه من و شما این است که از میراث امام راحل حراست و محافظت کنیم.
وی با بیان اینکه، جایگاه امروز ما نیز به برکات و زحمات بزرگمرد انقلاب است، تصریح کرد: امام راحل وحدت را در جهان اسلام به وجود آورد و اگر همدلی و محبت در بین ما باشد دشمن نمی تواند نفوذ کند.

فهرست