امام جمعه نودشه:
امت مسلمان باید با تمام وجود در خدمت مسجد باشند و از هیج تهدیدی هراسی نداشته باشند
ماموستا احمد مبارکشاهی: امت مسلمان باید با تمام وجود در خدمت مسجد باشد و از حفظ ونگهداری آن تمام تلاش خود را انجام دهد و از هیچ دشمن و تهدیدی هراسی نداشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورایی برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،ماموستا احمد مبارکشاهی امام جمعه شهر مرزی نودشه در گفتگویی به مناسبه هفته کرامت مسجد اظهار داشت:مسجد در اسلام جایگاه ویژه ای دارد،زیرا تنها خداوند متعال آمر و ناهی  و مالک این مکان مقدس است.

ماموستا مبارکشاهی  در ادامه افزود:مسجد تنها مکان و از  معدود برنامه های فرهنگی است که با تمام اقشار جامعه در ارتباط است و در آن ذی سهم هستند.

امام جمعه نودشه مسجد را جایگاه والا برای تمام اقشار جامعه دانست و افزود:این مکان مقدس باید بر پایه  تقوا بنا شود، زیرا جایگاه خداوند متعال، و ارتباط بنده با معبود خویش در روی زمین می باشد.

وی در ادامه افزود:امت مسلمان باید با تمام وجود در خدمت مسجد باشد و از حفظ ونگهداری آن تمام تلاش خود را انجام دهد و از هیچ دشمن و تهدیدی هراسی نداشته باشد.

ماموستا مبارکشاهی در ادامه از اهمیت مسجد در نزد خداوند متعال اشاره کرد و بیان داشت:خداوند متعال  برای رعایت حال امت مسلمان  دوموضوع مهم را مطرح نموده است که یکی ساخت مسجد جهت عبادت و دوم تقوا در سرلوحه قرار دادن ساخت این مکان مقدس.

وی با تاکید بر زیبا سازی ظاهر وتنظیف مسجد افزود:متاسفانه امروز در بعضی جاها شاهد ساخت مسجد با ظاهر  زیبا هستیم که  متاسفانه از بار معنوی برخوردار نیست  و امید واریم که در ساخت و بنای مسجد از هر دو بعد تقوا و معنویت و ظاهر زیبا برخوردار باشد.

امام جمعه نودشه در پایان با گرامی داشتن هفته کرامت مسجد  و تبریک به کسانی که در این مکان مقدس و معنوی خدمت می کنند  گفت:امید وارم در آستانه فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان امت اسلامی آمادگی ظاهری و باطنی را برا ی این ماه عزیز  داشته باشند و نهایت بهره معنوی را از ماه مهمانی خدا ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست