امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
امداد رسانی بسیج و سپاه به سیل زدگان مدیریت انقلابی و جهادی را معنا کرد
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: سپاه و بسیج خدمات فراوانی به مردم سیل زده داشتند و مدیریت انقلابی و جهادی را معنا کردند.

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از پایگاه خبری لادیز، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه، بیان کرد:انسان در ماه شعبان با انجام اعمال مستحبی می تواند نفس خود را برای ورود به ماه مبارک رمضان و استفاده از فضیلت های این ماه مبارک آماده می کند.

وی افزود: انسان در زندگی گاه دچار گناه و لغزش های کوچک و بزرگ می شود که برخی از آنان کفاره دارد، تلاوت قرآن کفاره گناهان است،تلاوت آیات قرآن تاثیر فراوانی بر زندگی انسان دارد و علما و صالحان همواره از آیات قرآن به عنوان راهنما و چراغ راه زندگی خود استفاده می کنند.

وی خاطرنشان کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند جامعه کارگری قشر مهمی در پویایی اقتصاد کشور هستند و دولتمردان باید توجه خاصی به جامعه کارگری داشته باشد چراکه رونق تولیدکشور وابسته به پویایی جامعه کارگری است.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: وجود مدیرانی توانمند ودلسوز که دغدغه مردم را داشته باشند برای پیشرفت کشور بسیار مهم است مدیران استان باید با مدیریت، بازارچه های مرزی را ساماندهی کنند چرا که امنیت و پیشرفت منطقه در گرو پیشرفت اقتصادی است،مسئولین باید بودجه ای خاص برای تکمیل پروژه های نیمه تمام مانند جاده تهلاب، زیباسازی شهرستان اختصاص دهند و مسئولین استانی و کشوری توجه خاصی به شهرهای کمتربرخوردار داشته باشند.

وی اذعان کرد: سپاه و بسیج خدمات فراوانی به مردم سیل زده داشتند و مدیریت انقلابی و جهادی را معنا کردند، هرکجا کشور به مشکلی برخورد می کند پاسداران و بسیجیان تا پای جان در کنار مردم هستند و این همان حرکت جهادی و انقلابی است که مردم از تمام مسئولین انتظار دارند.

وی افزود: بیمارستان میرجاوه از تمامی امکانات درمانی بهره مند است و مردم نیازی به سفر به مرکز استان برای انجام امور درمانی خود ندارند و می توانند از خدمات بی شمار این بیمارستان استفاده کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست