امام‌جمعه اهل سنت تربت‌جام:
امروز بسیجیان باید تحت توجهات رهبر معظم انقلاب باهم همدل، متحد، یکپارچه و هماهنگ باشند
مولوي شرف الدين جامي الاحمدي با اشاره به فرارسيدن هفته بسيج اظهار داشت: شما بسیجیان عزیز دو اجر نزد خداوند متعال دارید، یک اجر حفاظت و حراست از مرز‌های جمهوری اسلامی ایران و دیگر اجر حراست از مرز‌های عقیدتی و فرهنگی اسلام ناب محمدی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، مولوی شرف‌الدین جامی الاحمدی در گفتگو با خبرنگار ما با تبریک هفته بسیج افزود: یکی از مهم‌ترین اهداف تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی بسیج به‌فرمان امام راحل حفظ و حراست از دستاورد‌های اسلام، قرآن، نظام و انقلاب بود.

وی با اشاره به دسیسه‌های استکبار جهانی در انحراف این نهاد مقدس تصریح کرد: یکی از وظایف بسیار مهم بسیجیان تابعیت محض از فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب و حفظ روحیه جهادی در همه عرصه‌هاست که امروز به‌واسطه آمادگی و حضور شما عزیزان آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی با اشاره به فتنه‌انگیزی استکبار جهانی در خدشه‌دار کردن تعامل ایران با جهان یادآور شد: ما به قوانین بین‌المللی احترام می‌گذاریم و به آن پایبندیم و روابط ما با دنیا تا زمانی پابرجاست که به منافع ملی کشور لطمه نخورد، چراکه ملت و مسئولان کشور دریافتند که به ‌جز اتکاء به توان داخلی کسی یار روز آخر ما نیست.

امام‌جمعه اهل سنت تربت‌جام خاطرنشان کرد: شما بسیجیان عزیز دو اجر نزد خداوند متعال دارید، یک اجر حفاظت و حراست از مرز‌های جمهوری اسلامی ایران و دیگر اجر حراست از مرز‌های عقیدتی و فرهنگی اسلام ناب محمدی است.

مولوی جامی الاحمدی بیان داشت: بسیجیانی که امر به ‌معروف و نهی از منکر می‌کنند و با مظلوم یاری و ظلم‌ستیزی از اسلام و مسلمین دفاع می‌کنند و در خط رهبری هستند این‌ها اجر دوچندانی نزد خداوند متعال دارند.

وی تأکید کرد: امروز بسیجیان باید تحت توجهات رهبر معظم انقلاب باهم همدل، متحد، یکپارچه و هماهنگ باشند و از تفرقه‌افکنی بپرهیزند و سعی کنند از هر نظر خودتان شان را قوی و نیرومند کنند تا ایران اسلامی همان‌طوری که در دنیا از امنیت پایداری برخوردار است چشم طمع دشمنان را هم کور کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست