شناسه خبر: 116838

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=116838

فعال فرهنگی و اجتماعی گمیشانی:
امروز هجمه دشمن بر علیه دین مبین اسلام است
عاصمی گفت: امروز هجمه دشمن بر شیعه و یا سنی نیست، بلکه علیه دین مبین اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، حسین عاصمی در نشست نخبگانی، نماز جمعه تراز اسلام و انقلاب در گمیشان با بیان اینکه امروز عصر، عصر ارتباطات است، گفت: امروز عصری است که دشمن در آن سوی مرزها تصمیم گرفته است نه تنها جوانان ایران زمین بلکه تمامی جوانان مسلمان جهان را از عقاید خودشان دور کند.
وی افزود: امروزه دشمن تبلیغات شدیدی در فضای مجازی راه انداخته است که شکاف بزرگی بین روحانیت و جوانان ایجاد کند.

این فعال فرهنگی و اجتماعی گمیشانی با بیان اینکه، تمام سعی دشمن بر این است که براساس کوچک ترین مشکلی هم که باشد، جوانان ما را به سمت زحمت کشان دین گسیل کنند و اختلاف راه بیاندازند، افزود: هجمه دشمن در کنار اینکه بخواهند بین علما و جوانان شکاف ایجاد کنند، تبلیغ علیه دین است یعنی امروز هجمه دشمن بر شیعه و یا سنی نیست، بلکه علیه دین مبین اسلام است.
حسین عاصمی با تاکید براینکه، امروز وظیفه علما و روحانیون و نخبگان جامعه بیشتر از همیشه احساس می شود، تصریح کرد: امروز حتما باید بین جوانان و اقشار مختلف جامعه و روحانیت ارتباط قوی تری نسبت به گذشته ایجاد شود و نمازهای جمعه و برگزاری چنین نشست هایی، از این دست فضاهای ارتباطی و تخصصی هستند.
وی استفاده از پتانسیل نهفته جوانان را گامی ارزشمند برای ارتباط بین جوانان و روحانیت برشمرد و گفت: امروز نباید علما محدود به حوزه باشند بلکه در کارگروه های مختلف فرهنگی و اجتماعی و ایجاد رابطه صمیمی بین مردم و جوانان کوشا باشند.
حسین عاصمی در خصوص فعالیت های فرهنگی و اجتماعی خود نیز گفت: امروزه با گروه های جهادی به دورترین نقاط استان می رویم و کارهای فرهنگی و جهادی با مدیریت روحانیون انجام می دهیم و خدمت رسانی می کنیم.

فهرست