امام جمعه اهل سنت عطا آباد:
امنیت امروز کشور مرهون تلاش و زحمات شبانه روزی سربازان گمنام است
امام جمعه اهل سنت عطا آباد شهرستان آق قلا گفت: امنیت امروز کشور عزیزمان مرهون تلاش ها و زحمات شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (ع) است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند رسول پقه در نماز جمعه این هفته روستای عطا آباد با تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان و نامگذاری این روز به نام سربازان گمنام امام زمان (عج)، افزود: امروز ایران به نقطه ای امن تبدیل شده که این نتیجه زحمات و خدمات سربازان گمنام و دیگر نیروهای نظامی و انتظامی است.

وی تصریح نمود: علیرغم تلاش‌های دشمن برای بر هم زدن نظم و امنیت ایران، اما با زحمات و تلاش های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج)، امنیت خاصی حاکم است.

امام جمعه اهل سنت عطا آباد در ابتدای سخنان خود در حمایت از سپاه پاسداران و محکومیت اقدام اخیر ترامپ و تروریست عنوان کردن سپاه توسط آمریکا گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محبوب و برخاسته از دل ملت ایران است و برای دفاع از میهن عزیزمان ایران با جان و دل در سعی و تلاش است.

آخوند رسول پقه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خالصانه و شبانه روزی این عزیزان در زمان سیل گفت: سپاه و بسیج نهادی انقلابی و مردمی هستند و خدمت بی منت به مردم را وظیفه خود می دانند و از سراسر کشور به کمک مناطق سیل زده استان گلستان بخصوص شهرستان آق قلا و گمیشان شتافتند و کمک کردند.

وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از شورای اسلامی روستای عطا آباد و مردم این روستا گفت: اهالی روستای عطا آباد با همکاری شواری اسلامی این روستا در هنگام سیل و خدمات رسانی به سیل زدگان کوتاهی نکردند و با بسیج جوانان و خانواده ها با پخت و ارسال غذای گرم و سایر کمک های مردمی از آن عزیزان دلجویی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست