امام جمعه سروآباد
امنیت مهم‌ترین اصل در توسعه هر جامعه‌ای است/ دشمن دنبال نفوذ در بین مسلمانان است
امام جمعه سروآباد با بیان اینکه حفظ و تقویت امنیت را مهم‌ترین نیاز در راستای توسعه و پیشبرد اهداف در هر جامعه عنوان کرد و گفت:  تا زمانی که امنیت داریم به راحتی می‌توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از  کردستان، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز بزرگ اسلامی سروآباد، با بیان اینکه بیش از هر زمانی نیازمند اتحاد و همبستگی هستیم، اظهار کرد: وی تصریح کرد: هر کدام از ما در هر جایگاه و مقامی وظیفه داریم نسبت به حفظ وحدت  احساس مسئولیت کنیم.

وی گفت: اگر هر کس به اندازه وظیفه محوله خود احساس مسئولیت کند قطعا جامعه با مشکلات و چالش‌های کمتری مواجه خواهد شد.

امام جمعه سروآباد حفظ و تقویت امنیت را مهم‌ترین نیاز در راستای توسعه و پیشبرد اهداف در هر جامعه عنوان کرد و گفت:  تا زمانی که امنیت داریم به راحتی می‌توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم.

ماموستا حسینی تصریح کرد: دشمن تنها راه ضربه زدن به جوامع اسلامی را ایجاد اختلاف و دو دستگی بین آنان می‌داند و برای دستیابی به این هدف از هر مسیری ورود پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه دشمنان با بهره گیری از ظرفیت‌های مختلف راه نفوذ را پیدا می‌کند، گفت: ما باید این راه را به روی دشمنان ببندیم و این تنها در سایه بصیرت‌افزایی، روشنگری و افزایش پایه‌های وحدت فراهم می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست