امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:
امنیت و آرامش امروز میهن را مرهون پایداری و فداکاری های ارتش و سربازان گمنام هستیم
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی و همچنین روز سربازان گمنام اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز میهن را مرهون پایداری و فداکاری های ارتش و سربازان گمنام هستیم.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالکریم جاور در نماز جمعه ۳۰ فروردین ماه ۹۸  ضمن تبریک ایام گفت: نیروی زمینی و سربازان گمنام با ایمان و تعهد خود نسبت به نظام و میهن اسلامی در حساس ترین و سرنوشت سازترین دوره ها با جانفشانی، امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان آوردند.

وی تصریح نمود: از همه عوامل بخصوص سربازان گمنام که در جهت برقراری امنیت پایدار انجام وظیفه می کنند تقدیر و تشکر می کنیم و انتظار داریم همچون سال های گذشته با تلاش های مضاعف در جهت تحکیم و توسعه امنیت کوشا و موفق باشند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با اشاره به حادثه سیل اخیر در گلستان گفت: در جریان حادثه سیل اخیر بسیاری از مردم در شهرستان های مختلف جهت پیشگیری و کاهش خسارات سیل تلاشی ستودنی داشتند و مردم گمیش تپه نیز در اقدامی جهادی و با سنگربندی و ساختن سدی عظیم مقابل سیل، الگویی از وحدت،‌ پایداری و حرکتی جهادی را به نمایش گذاشتند.

آخوند عبدالکریم جاور خاطرنشان کرد: همت مردم گمیش تپه در مقابل سیل ویرانگر، هم از لحاظ پایمردی و هم از لحاظ حفظ امنیت قابل تقدیر و تامل است.

وی با اشاره به ایام مبارک شعبان و نزدیکی ماه پرفیض و برکت رمضان اظهار داشت: قدر این ایام الهی را بدانیم و با عمل به احکام و سنن دینی از موهبت ها و رحمت های این ایام بی نصیب نمانیم.

آخوند جاور گفت:‌ نماز ریشه ایمان، زکات بذرهای ایمان و روزه شاخه های درخت تنومند ایمان است و اخلاق حسنه نیز مثال برگ های سبز و با طراوت ایمان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست