ماموستا احمد شیخی:
انتخابات ۱۲فروردین  یکی از بزرگترین تحولات سیاسی در جهان بود.
امام جمعه ثلاث باباجانی: انتخابات 12فروردین سال58 یکی از بزرگترین تحولات سیاسی در جهان بود که باعث شد نظامی بر اساس دین و شریعت و کتاب آسمانی به وجود آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت،از کرمانشاه ماموستا احمد شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی به مناسبت روز جمهوری اسلامی در گفتگویی اظهار داشت:بعد از پیروزی انقلاب و شکسته شدن نظام ستم شاهی خیلی از جناههای سیاسی و گروهکهای سیاسی مانند سوسیالیست ها،ناسیونالیست ها، مجاهدین خواستار به دست آوردن انقلاب و ثبت آن به نام خود بودند.

وی در ادامه افزود:امام خمینی(ره)با مشاهده این موضوع که جناه های سیاسی مختلف در صدد به انحراف کشیدن انقلاب هستند، فرمان رفراندم و انتخابات را صادر کرد تا خود ملت ایران تصمیم گیرنده آینده خود باشند.

ماموستا شیخی گفت:امام با تاکید بر اینکه میزان رای ملت است دوازدهم فروردین سال۵۸ روز رای گیری برای انتخاب تاریخی سرنوشت ایران انتخاب کردند که با حضور اکثریت ملت ایران برگزار شد و جمهوری اسلامی ایران با اخذ۹۹درصدی آرا به عنوان نظام رسمی ایران عزیز انتخاب شد.

امام جمعه ثلاث اظهار داشت:این انتخابات نشان داد ملت ایران بعد سالها در اسارت و تاریکی ظلم و ستم و فساد امروز خواهان اسلام ناب،حکومت اسلامی و شریعت دین اسلام است و با انتخاب جمهوری اسلامی دست تمام بدخواهان انقلاب را کوتاه کردند.

ماموستا شیخی تصریح کرد:انتخابات ۱۲فروردین سال۵۸ یکی از بزرگترین تحولات سیاسی در جهان بود که باعث شد نظامی بر اساس دین و شریعت و کتاب آسمانی به وجود آید.

وی بیان کرد:با پیروزی انقلاب و انتخاب جمهوری اسلامی،قانون اساسی،پرچم،سرود ملی و خیلی از مسائل مهم جامعه بر پایه و اساس اسلام عزیز تغییر کرد.

امام جمعه ثلاث باباجانی در ادامه افزود:این انقلاب و حماسه۱۲فروردین سال ۵۸ بدون زحمت به دست نیامده بلکه با ریخته شدن خون پاک و انقلابی خیل زیادی از جوانان عاشق به دین اسلام وقرآن  به دست آمده و باید قدردان و با جان و دل ازآن حمایت کنیم.

وی در پایان گفت:ما ملت ایران در سایه وحدت و گوش به فرمان رهبری باید از آرمانهای امام خمینی(ره) وپاسداری از خون شهیدان  انقلاب اسلامی  در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست