انتخاب اصلح مشت محکمی بر دهان یاوه گویان/مشارکت حداکثری پای صندوق های رای زمینه ساز حل مشکلات کشور است
نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انتخاب اصلح مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهد بود، مشارکت حداکثری پای صندوق های رای را زمینه ساز حل مشکلات کشور دانستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان، اسماعیل حسین زهی نماینده خاش در گفت گو با عصرهامون؛ بیان کرد: ملت غیور ایران ان شالله در این انتخابات نیز همانند دوره های قبل حضوری فعال خواهند داشت و شور انتخاباتی در کشور مشاهده می شود پای صندوق های رای نیز تداوم خواهد داشت و درصد بالایی از مردم در این حماسه شرکت کنند.

وی افزود: هنگامی که رییس جمهور با آرای بالای ملت بر سر کار بیاید پشتوانه محکمی در جوامع بین المللی خواهد داشت ، از آنجاییکه تمام کشورهای جهان و دشمنان نظام چشم به انتخابات ما دوخته اند حضور گسترده و انتخاب اصلح مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: رسانه ملی با برگزاری مناظرات و اطلاع رسانی به موقع برنامه های کاندیدا سبب شد تا مردم نسبت به نامزدهای ریاست جمهوری و برنامه آنها شناخت بیشتری پیدا کنند و ملت با مطالبه گری به افراد رای بدهند.

نماینده خاش تاکید کرد: جوانان در گام دوم انقلاب می توانند خدمات بسیاری به کشور داشته باشند و امیدواریم دولتی که سرکار می آید از این نیروی جوان در کنار تجربه سایر افراد برای رسیدن به اهداف کشور استفاده کند.

وی اذعان کرد: نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر حکومت مردم است و دشمنان همواره به دنبال اختلاف انداختن بین ملت و نظام هستند اما مردم ما هرگز اجازه نمی دهند تا خللی در این ارتباط به وجود بیاید و همه جهان چشم به انتخابات ما دارد و حضور گسترده می تواند دسیسه دشمن را خنثی کند.

مشارکت حداکثری در انتخابات زمینه ساز حل مشکلات کشور است

معین الدین سعیدی نیز اظهار کرد: در آستانه برگزاری انتخابات شوراها و ریاست جمهوری از مردم استان سیستان و بلوچستان تقاضا می‌کنم با مشارکت حداکثری خود پای صندوق‌های رأی زمینه را برای حل مشکلات موجود فراهم کنند.

نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه، رأی ندادن راهکار حل مشکلات نیست، افزود: بر اساس مضامین قرآنی سرنوشت هر قومی توسط خود آن قوم تغییر می‌کند.

وی ادامه داد: جدایی طلبی و ایجاد تفرقه از جمله ترفندهای دشمنان در برهه‌های حساس است که قطعاً مردم سیستان و بلوچستان با حضور خود همانند سال‌های گذشته بالاترین مشارکت را در انتخابات خواهند داشت و دشمنان را ناامید می‌کنند.

سعیدی با اشاره به اینکه، سیستان و بلوچستان از جمله استان‌های توسعه نیافته است و با دیگر استان‌ها فاصله معنا داری دارد، تصریح کرد: با وجود این مشکلات اما مردمانش همیشه پای نظم ایستاده‌اند و در برهه‌های حساس اولین کسانی هستند که در صحنه حاضر می‌شوند.

وی گفت: لازم است تا همه اقشار جامعه اعم از ریش سفیدان و افراد با نفوذ برای مشارکت بیشتر در پای صندوق‌های رأی تلاش کنند و با هوشمندی در ۲۸ خرداد با حضور حداکثری خود دشمنان را مأیوس کنند.

فهرست