خطیب نماز جمعه اهل سنت روستای تازه یاب:
انتخاب اصلح مهمترین امتحانی است که در مقابل ما قرار دارد
عبدالله آخوند امانی گفت: کسی که برای رئیس جمهوری و شورا انتخاب می شود می بایست از جان و دل برای مردم کار کند و با مردم باشد. ما نیز ان شاءالله حضور حداکثری خود را در ۲۸ خرداد نشان خواهیم داد تا چشم دشمنان کور شود.

به گزارش پایگاه اطلاعرسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند عبدالله امانی در خطبه های این هفته نمازجمعه اهل سنت روستای تازه یاب با اشاره به سالروز رحلت امام خمینی(ره) اظهار داشت: این روز حزن انگیز را به همه ملت ایران تسلیت عرض می نمایم.

ایشان در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش رو خاطر نشان کرد: رای دادن از مهمترین وظایفی است که بر عهده همه می باشد و از همه مهمتر انتخاب اصلح است چرا که زمام امور ۴ سال کشور به دست او سپرده می شود.

وی افزود: در بحث شوراها نیز فردی که مورد تایید همه افراد است می بایست به صحنه بیاید و برای دوران حضور خود در شورا برنامه داشته باشد.

ایشان خاطر نشان کرد: کسی که برای رئیس جمهوری و شورا انتخاب می شود می بایست از جان و دل برای مردم کار کند و با مردم باشد. ما نیز ان شاءالله حضور حداکثری خود را در ۲۸ خرداد نشان خواهیم داد تا چشم دشمنان کور شود.

فهرست