امام جمعه آق قلا:
انتخاب شعار سال به عنوان “جهش تولید” نشان دهنده اهمیت نقش تولید ملی در شکوفایی اقتصادی و بهبود معیشت مردم است
امام جمعه آق قلا گفت: انتخاب شعار "جهش تولید" از سوی رهبر معظم انقلاب نشان دهنده اهمیت نقش تولید ملی در شکوفایی اقتصادی و بهبود معیشت مردم است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالحی میرزاعلی با اشاره به شعار سال ۹۹ با عنوان «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: در این شرایط جهش تولید ملی و تکیه بر چرخه تولید داخلی، ضروری است سال های گذشته نیز کارهای جهادی در راستای رونق تولید ملی انجام شده و بسیاری از کارخانه های تعطیل به چرخه تولید بازگشتند.
وی تصریح کرد: شعار جهش تولید با همت ملت و دولت محقق خواهد شد، این شعار نسخه شفابخشی برای جامعه ما خواهد بود و به یاری خداوند منان این شعار عملی خواهد شد.
امام جمعه آق قلا با بیان اینکه، برای تحقق شعار سال نیازمند خودباوری و همدلی و اتکا به جوانان نخبه، متخصص و انقلابی هستیم، تصریح کرد: در سایه خودباوری و همچنین وحدت، همدلی و انسجام و تکیه بر دانش و تخصص جوانان مومن و انقلابی کشور هیچ کاری برای ملت بزرگ و ولایتمدار ایران از جمله جهش در حوزه صنعت و تولید، سخت و ناممکن نیست.
آخوند عبدالحی میرزاعلی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گلستان خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری با درایت و هوشمندی و با توجه به وضعیت موجود کشور، به درستی این سال را جهش تولید عنوان کردند و ما معتقدیم با حضور جوانان جهادگر و با وجود مجلس انقلابی و پشتیبانی مردم و در سایه همدلی در سال ۹۹ شاهد جهش در عرصه های مختلف خواهیم بود.
وی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب که هم با توصیه و رهنمودهای بجای خودشان مردم را در همه جریانات و اخیرا در برابر بیماری کرونا هدایت کردند و هم اقدامات لازم را در این خصوص انجام دادند از جمله نیروهای مسلح را پای کار آوردند تشکر و قدردانی کرد.
وی از مردم خواست توصیه های بهداشتی و ستاد مبارزه با کرونا را جدی بگیرند و به خصوص در روزهای آغازین سال صله رحم و دید و بازدیدها را بصورت تلفنی انجام دهند و رفت و آمدها را قطع کنند.

فهرست